Billiard klub
Harlequ'in Praha

Billiard klub a restaurace

Komplexní služby

Přijďte si zahrát!

Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha
Harlequin hráči
1 Halamka
1 Halamka Pavel

Narozen 17.6.1959, kulečník hraje od roku 1995. V roce 1996 vznikl klub Halamka club Štvanice, v roce 2002 přestupuje do clubu Harlequin Praha. Za tento klub hraje doposud. Další sporty, fotbal, již ne aktivně, největším úspěchem v roce 1989 vyhrál s týmem Bohemia Bombarďáci Hanspaulskou ligu v malém fotbale. Ligu hrálo v tuto dobu přes 500 týmů! Vstřelil 527 branek a na 1023 branek nahrál. Je čtyrnásobným mistrem republiky v Paintbalu, v letech 1992-1995. V roce 1995 reprezentoval s týmem Sharks Praha na Mistrovství světa 1995 na Floridě. Celkově obsadil tým 31 místo z 78 týmů z celého světa. Hraje tenis, vyhrál několik amatérským turnajů v deblech. Vítěz mnoha golfových turnajů, aktuální hendikep se pohybuje mezi 10 a 12. Hraje nohejbal.

Pavel Halamka získal celkově 19 titulů Mistra České republiky v poolbilliardu a nespočet dalších medailí.  Reprezentoval i na ME seniorů nad 40 let. V roce 2001 v Německé Fuldě obsadil 9 místo, když v pavouku porazil dva mistry Evropy, let minulých.

Je držitelem neobyčejného rekordu v billiardu, vyhrál desetkrát za sebou titul Mistra ČR v 14.1 nekonečné v kategorii seniorů. Mistrovský titul získal i se svou dcerou Růženkou v kategorii smíšených dvojic a se synem Dominikem v kategorii dvojic. Navíc se synem Dominikem, Pavlem Balaštíkem a Josefem Lomským v roce 2012 získali pro Harlequin Praha titul mistrů republiky v kategorii týmů.

 

 


2 Hubrtová
2 Hubrtová Veronika

Veronika Hubrtová, zázračné dítě českého poolbilliardu. Začala hrát kulečník v době, kdy jí bylo dvanáct let. Přivedla jí k němu maminka, která se sestrou chodila hrát pro zábavu. Tak dlouho je prosila, aby jí vzaly s sebou, až jednoho dne maminka svolila i přesto, že se moc bála, aby neprotrhla plátno. V roce 1996 se kvalifikovala na Mistrovství Evropy juniorek do Finska. Tam skončila na 3. místě a pro Českou republiku vybojovala historicky první medaili z ME. Po krátké hrací pauze se ke kulečníku vrátila, V sezóně 1998-1999 začala hrát ženskou ligu a během tohoto roku získala svůj první mistrovský titul v kategorii žen, jako nejmladší účastnice ve svých čtrnácti letech. Od té doby se účastnila všech MR a získala spousty mistrovských titulů i stříbrných a bronzových medailí. Získala i titul mistra republiky v kategorii juniorů, které se hrálo společně s chlapci. Zároveň se jí podařilo rozšířit sbírku medailí z ME juniorek na celkové číslo 6, z toho se v roce 2002 umístila na 1. místě v disciplíně 9ball, kde ve finále porazila odvěkou rivalku a taktéž nejlepší juniorku světa Jasmin Ouschan. Tento rok byl taktéž jejím posledním v juniorské kategorii. Díky tomuto titulu se kvalifikovala na juniorské MS. Tehdy hráli ještě dívky a chlapci dohromady, tudíž byla obrovská konkurence. Přesto jsem jeden zápas vyhrála. V roce 2006 se kvalifikovala na její první ženské MS na Taiwan. Tam se sice nijak extra neumístila, ale získala mnoho zkušeností. V roce 2009 navázala na úspěchy z juniorské kategorie a získala na ME žen v Rakousku stříbrnou a bronzovou medaili. Díky těmto medailím a umístěním začal turnajový kolotoč, který celý život chtěla zažít. Neustále hrát, plánovat, cestovat a  snažit se vybojovat každé vítězství nad světovými hráčkami. Dostala se do evropského týmu žen, díky kterému jezdila na Euro – Toury hranými s muži, byla na tréninkových kempech. Zároveň se kvalifikovala na dvě MS – 10ball a 9ball. Hrála ženskou World tour v Číně. Získala mnoho zkušeností a na MS 10ball skončila na 17. místě, ale jejím největším úspěchem na tomto turnaji bylo vítězství nad světově proslulou hráčkou Jeanette Lee zvanou Black Widow. V roce 2010 se poprvé konalo MR žen v 10ball a tento turnaj vyhrála a zařadila ho do své sbírky. Zároveň se poprvé účastnila MR v rychlovce (speedpool), kde po úspěšném průběhu umístila na 3. místě, což by neodhadoval snad ani největší optimista, neb jsem nastoupila jakožto jediná hráčka proti jinak mužskému osazenstvu.

V letošní sezóně se Veronice povedlo něco, co se v ČR nikomu mezi ženami nepovedlo. Získala všechny čtyři tituly mistryně republiky v kategorii žen pro rok 2014, zároveň získala s Davidem "Gekonem" Žalmanem třetí titul v řadě v kategorii smíšených dvojic a letošní MR jsem absolvovala bez jediné porážky. K tomu v létě vyhrála mezinárodní turnaj Pardubice Open v kategorii žen, kde porazila několik momentálně nejlepších Polských hráček.

Veronika Hubrtová je hráčkou Harlequin Praha a jsme na ní patřičně hrdí!


3 Balaštík
3 Balaštík Pavel

Narozen 26.11.1986. S kulečníkem  - billiardem začal koketovat v roce 2007. Začal v klubu Harlequin, nejdříve na nováčkovských turnajích, pak na otevřených turnajích. V roce 2008 je zaregistrován v klubu Harlequin Praha a začal tak svou závodní biliardovou cestu. Pavel nepracoval nikdy s žádným trenérem, je naprostý samouk. V roce 2010 obsadil třetí místo na MR dvojic s Honzou Meisnerem, na MR 2011 získává s týmem Harlequinu Praha na MR skvělé 3 místo. V týmu s ním hráli Tadeáš Skopal a Honza Meisner. V roce 2012 získává třetí místo ve smíšených dvojicích se Simonou Příbanovou. Svůj první mistrovský titul získává v roce 2012, na MR týmů, s týmem Ha Ha Harlequin Praha. V týmu hráli Dominik a Pavel Halamkovi a Josef Lomský. Pavel na týmovém MR 2012, prohrál pouze v prvním zápase s Balabuškou Praha. Dál pak vítězil, ve finále porazil momentálně nejlepšího hráče ČR, Marka Hajdovského 9:5!

 Pavel Balaštík od 12 let, cvičil Aikido, bojové umění z Japonska. Bohužel, v tomto bojovém umění, nejsou pořádané soutěže, pouze semináře a tak Pavel Aikida zanechal. V osmnácti letech zkusil lehkou atletiku, přesněji desetiboj. Než se však projevil jeho talent, propadl kulečníku. V tuto dobu je poolbilliard u Pavla na prvním místě.

Pavel je v současném celostátním žebříčku v ČR na vynikajícím jedenáctém místě. V žebříčku České poolové Tour ( momentálně jediná pravidelná soutěž v ČR ) na pátém místě.


4 Vladyka
4 Vladyka Robin

Robin Vladyka přestoupil v letošním roce do našeho kulečníkového klubu Harlequin Praha z klubu Řipská Praha. Od roku 2007 pracoval ve vedení Českomoravského billiardového svazu. V říjnu 2014 byl zvolen kluby ČMBS prezidentem poolbilliardové sekce. Mimo jiné samozřejmě je vynikajícím hráčem. V Harlequinu Praha vede pravidelné středeční semináře. Momentálně hraje ve všech disciplínách nejvyšší soutěž Extraligu jednotlivců. 

Mimo kulečník je neuvěřitelně výborným karatistou, ač na to nevypadá. Vede karatistický oddíl, vychovává mladé adepty a dokáže i výborně pracovat s lidským tělem. Když jej uvidíte v našem klubu, jak po někom šlape, není to důsledek úderu karate, ale napravování problémů se zády!


Halamka
Halamka Dominik

Narozen 23.6.1981. Hraje kulečník - billiard od roku 1995, původně členem klubu Halamka club Štvanice, v roce 1998 přestupuje do nového billiardového klubu Harlequin Roudnice. Stává se jeho prvním členem a hráčem. V roce 2011 přestupuje do klubu Harlequin Praha.

Od sedmi let hrál hokej za Slávii Praha, Hvězdu Praha a Teslu Žižkov. Vstřelil bezpočet branek. Dále hraje tenis a fotbal.

Je držitelem 15 mistrovských titulů v kategorii můžů, v roce 2007 zvítězil ve všech kategoriích v billiardu jednotlivců s získal i titul ve dvojicích. V billiardu tak získal celkově ten rok 5 titulů mistra republiky.

Další  kulečníkové - billiardové tituly získal ve snookeru, vyhrál dvakrát a dvakrát skončil na druhém místě. Jednou byl třetí.

Celkově reprezentoval na šesti ME, v roce 2002 přivezl deváté místo.

 


Ivanets
Ivanets Bohdan

Narozen 1.6.1997

Bohdan Ivanets je jedním z žáků kulečníkové školy a trenéra Pavla Halamky. Začal v jedenácti letech a brzo se vypracoval mezi kadetskou a juniorskou poolbilliardovou špičku. Z kulečníkové scény zmizel v době uzavření starého klubu Harlequin v roce 2009. S otevřením nového Harlequinu Praha začal Bohdan opět trénovat. V roce 2012 získal pět titulů mistra republiky v kategorii kadetů a juniorů. V letošním roce 2013 získal čtyři tituly mistra republiky. Celkově je držitelem 13 titulů, je reprezentantem ČR v kategorii kadetů. Letošní rok by měl reprezentovat na ME v srpnu 2013.
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.   |   Více informací   |   
Více informací   |