Billiard klub
Harlequ'in Praha

Billiard klub a restaurace

Komplexní služby

Přijďte si zahrát!

Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha
Harlequin hráči
1 Halamka
1 Halamka Pavel

Narozen 17.6.1959, kulečník hraje od roku 1995. V roce 1996 vznikl klub Halamka club Štvanice, v roce 2002 přestupuje do clubu Harlequin Praha. Za tento klub hraje doposud. Další sporty, fotbal, již ne aktivně, největším úspěchem v roce 1989 vyhrál s týmem Bohemia Bombarďáci Hanspaulskou ligu v malém fotbale. Ligu hrálo v tuto dobu přes 500 týmů! Vstřelil 527 branek a na 1023 branek nahrál. Je čtyrnásobným mistrem republiky v Paintbalu, v letech 1992-1995. V roce 1995 reprezentoval s týmem Sharks Praha na Mistrovství světa 1995 na Floridě. Celkově obsadil tým 31 místo z 78 týmů z celého světa. Hraje tenis, vyhrál několik amatérským turnajů v deblech. Vítěz mnoha golfových turnajů, aktuální hendikep se pohybuje mezi 10 a 12. Hraje nohejbal.

Pavel Halamka získal celkově 19 titulů Mistra České republiky v poolbilliardu a nespočet dalších medailí.  Reprezentoval i na ME seniorů nad 40 let. V roce 2001 v Německé Fuldě obsadil 9 místo, když v pavouku porazil dva mistry Evropy, let minulých.

Je držitelem neobyčejného rekordu v billiardu, vyhrál desetkrát za sebou titul Mistra ČR v 14.1 nekonečné v kategorii seniorů. Mistrovský titul získal i se svou dcerou Růženkou v kategorii smíšených dvojic a se synem Dominikem v kategorii dvojic. Navíc se synem Dominikem, Pavlem Balaštíkem a Josefem Lomským v roce 2012 získali pro Harlequin Praha titul mistrů republiky v kategorii týmů.

 

 


3 Balaštík
3 Balaštík Pavel

Narozen 26.11.1986. S kulečníkem  - billiardem začal koketovat v roce 2007. Začal v klubu Harlequin, nejdříve na nováčkovských turnajích, pak na otevřených turnajích. V roce 2008 je zaregistrován v klubu Harlequin Praha a začal tak svou závodní biliardovou cestu. Pavel nepracoval nikdy s žádným trenérem, je naprostý samouk. V roce 2010 obsadil třetí místo na MR dvojic s Honzou Meisnerem, na MR 2011 získává s týmem Harlequinu Praha na MR skvělé 3 místo. V týmu s ním hráli Tadeáš Skopal a Honza Meisner. V roce 2012 získává třetí místo ve smíšených dvojicích se Simonou Příbanovou. Svůj první mistrovský titul získává v roce 2012, na MR týmů, s týmem Ha Ha Harlequin Praha. V týmu hráli Dominik a Pavel Halamkovi a Josef Lomský. Pavel na týmovém MR 2012, prohrál pouze v prvním zápase s Balabuškou Praha. Dál pak vítězil, ve finále porazil momentálně nejlepšího hráče ČR, Marka Hajdovského 9:5!

 Pavel Balaštík od 12 let, cvičil Aikido, bojové umění z Japonska. Bohužel, v tomto bojovém umění, nejsou pořádané soutěže, pouze semináře a tak Pavel Aikida zanechal. V osmnácti letech zkusil lehkou atletiku, přesněji desetiboj. Než se však projevil jeho talent, propadl kulečníku. V tuto dobu je poolbilliard u Pavla na prvním místě.

Pavel je v současném celostátním žebříčku v ČR na vynikajícím jedenáctém místě. V žebříčku České poolové Tour ( momentálně jediná pravidelná soutěž v ČR ) na pátém místě.


4 Vladyka
4 Vladyka Robin

Robin Vladyka přestoupil v letošním roce do našeho kulečníkového klubu Harlequin Praha z klubu Řipská Praha. Od roku 2007 pracoval ve vedení Českomoravského billiardového svazu. V říjnu 2014 byl zvolen kluby ČMBS prezidentem poolbilliardové sekce. Mimo jiné samozřejmě je vynikajícím hráčem. V Harlequinu Praha vede pravidelné středeční semináře. Momentálně hraje ve všech disciplínách nejvyšší soutěž Extraligu jednotlivců. 

Mimo kulečník je neuvěřitelně výborným karatistou, ač na to nevypadá. Vede karatistický oddíl, vychovává mladé adepty a dokáže i výborně pracovat s lidským tělem. Když jej uvidíte v našem klubu, jak po někom šlape, není to důsledek úderu karate, ale napravování problémů se zády!


Meisner
Meisner Jan

Současný nejlepší hráč našeho klubu. Pravidelně každý rok získává tituly mezi nejlepšími českými hráči. Na svém kontě má 16 titulů mistra republiky v kategorii juniorů i dospělých. Honza je čerstvým otcem malého Honzíka. Bez problémů se dokáže postavit i ke stolu na stolní tenis, můžete do něj bušit smeče, jeden za druhým a on vrací a vrací. Honza Meisner patří k absolutně nejrychlejším českým hráčům. Jeho hra je postavena na perfektním trefení koulí a neobyčejným řešením složitých situací. V těchto chvílích "zůstává rozum stát! i zkušeným hráčům. 

Honza začínal v Harlequinu Praha pod trenérem Pavlem Halamkou v roce 2006. Patřil k průměrným dětským hráčům. Rapidně se zlepšil po roce hry, ale jeho výkonnost přibrzdil vážný úraz levé ruky. Poraněná tepna, šlachy a nervy. Naštěstí se lékařům podařilo dát ruku dohromady a Honza dokonce s rukou v sádře odehrál mistrovství republiky juniorů. Bylo z toho i jedno třetí místo. Zranění se podepsalo na změně Honzovy techniky hry. Rozhodně není příkladná, ale Honza s ní dokáže hrát na nejvyšší úrovni a nemá cenu techniku měnit.

V roce 2009 byl uzavřen starý Harlequin Praha na Vinohradech. Honza přestupuje do BC Praha, následně do BC Řipská Praha. V roce 2017 přestupuje nazpět do Harlequinu Praha.

V roce 2019 vyhrává MR mužů v disciplínách 8 ball, 10 ball a 14.1 nekonečná. V disciplíně 9 ball končí na druhém místě.

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.   |   Více informací   |   
Více informací   |