Billiard klub
Harlequ'in Praha

Billiard klub a restaurace

Komplexní služby

Přijďte si zahrát!

Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha
Charitativní Sportovní den pro Teu, vybralo se 40.000,- Kč!!! Děkujeme . . .
18.11.2017 15:34:05
Aktualizováno 18.11.2017
Charitativní Sportovní den pro Teu, vybralo se 40.000,- Kč!!! Děkujeme!!!
Caritativní Sportovní den pro Teu, vybralo se 40.000,- Kč!!! Děkujeme!!!

Charitativní Sportrovní den pro Teu,

Ve spolupráci s mistryní světa v Pole Dance Růženkou Kunstýřovou, Centrem Tance Praha, Fotolabu s Pavlem Schraiberem, Tukas s Jirkou Tůmou, zámku Štiřín od Libora Štichy a samozřejmě Harlequinem Praha jsme uspořádali Charitativní Sportovní den pro Teu. Tea je velmi nemocná holčička a my jsme se rozhodli jí podpořit finanční částkou. Vše se konalo pod odborným dohledem charitativní organizace Dobré srdce.

Sportovní den začal kulečníkovým a ping pongovým turnajem. Ceny do turnaje věnovaly již zmíněné firmy Fotolab, Tukas, Zámek Štiřín, Centrum tance Praha a Harlequin Praha.

Kulečníkový turnaj vyhrál s přehledem Jan Meisner před překvapením turnaje Robertem Henzem. Třetí skončili Pavel Balaštík a Martin Bendl.

Turnaj ve stolním tenise vyhrál Tomáš Dorko před Petrem Češkou. Třetí skončili Jan Hamaáček a Jan Šinákl.

Díky turnajům se vybralo 9.300,- Kč. Díky přátelům kulečníkového klubu Harlequin se vybralo 7.100,- Kč. Je důležité poděkovat Pavlu Halamovi, Davidu Dittrichovi, Heleně Třeštíkové, Janu Kotěrovi, Marku Hajdovskému a Martinovi. Tito dárci se nemnohli Sportovního dne zúčastnit a tak peníze poslali předem.

Okolo osmnácté hodiny přišla do klubu Harlequin šestiletá Teuška. Pomáhala všem předávat ceny, vystupujícím předávala květiny a radovala se s ostatními návštěvníky.

Další obnosy darovali hosté Harlequinu Praha. Následovala soutěž v rychlostním šplhu a ten suveréně ovládla Kara před Yayu Lopatio. Samozřejmostí bylo startovné do této soutěže. Večerní vyhlášení provázelo exhibiční vystoupení v akrobacii Pole Dance žaček Růženky Kunstýřové. Viděli jsme jedny z nejlepších artových vystoupení. Exhibičně na konci vystoupili Roman Gemrot a Yayu Lopatio.

Veškerou administraci spojenou s předáním peněz si vzala na starosti Růženka Kunstýřová. Ve středu po akci přišla se zapečetěnou pokladničkou na úřad Prahy 10 aby jí pod jejich dohledem rozpečetila. V pokladničce bylo 39.300,- Kč tak Růženka ze svého zaokrouhlila částku na vynikajících 40.000,- Kč!!!

Děkujeme všem hráčům, vystupujícím, hostům, kteří přispěli na opravdu dobrou věc, v podstatě přímo pro malou Teu.

 

Turnaj v kulečníku

 

Turnaj v stolním tenise

1

Meisner Jan

 

1

Dorko Tomáš

2

Henz Robert

 

2

Češka Petr

3

Bendl Martin

 

3

Hamáček Jan

4

Balaštík Pavel

 

4

Šinákl Jan

5

Weber Pavel

 

5

Nosek David

6

Ugrin

 

6

Boček Jiří

7

Vich Jiří

 

7

Krčmář Jan

8

Munzar Tomáš

 

8

Rosová Kateřina

9

Burda Martin

 

9

Rosa Vladimír

10

Mokrousov Mykola

 

10

Kocour

11

Bím Braňo

 

11

Štandler Jakub

12

Stano Dalimír

 

12

Kájínek

13

Halamka Pavel

     

14

Vondrášek Josef

     

15

Surovsev Sergej

     

16

Záškoda Antonín

     

17

Pilařová Veronika

     

Pavel Halamka


Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.   |   Více informací   |   
Více informací   |