Billiard klub
Harlequ'in Praha

Billiard klub a restaurace

Komplexní služby

Přijďte si zahrát!

Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha
Výsledky turnajů pool, stolní tenis a Holandský billiard v kulečníkové . . .
19.03.2015 10:25:50
Aktualizováno 20.03.2015
Výsledky turnajů pool, stolní tenis a Holandský billiard v kulečníkovém klubu Harlequin
Výsledky turnajů pool, stolní tenis a Holandský billiard v kulečníkovém klubu Harlequin

Opět po týdnu přinášíme souhrn výsledků Harlequinských turnajů, do kterých se může zapojit každý návštěvník, host. Turnaje jsou amatérské a hlavně rozdělené do výkonnostních kategorií.

V tomto týdnu se odehráli tři pravidelné turnaje, v neděli kulečníkový, v úterý stolní tenis a ve středu Holandský billiard. Celkové výsledky najdete v levém menu u jednotlivých turnajů. Zde jsou výsledky:

Neděle 15.3.2015 – poolbilliard

V turnaji startovalo celkově patnáct hráčů. Tři v závodní kategorii, v turnaji se sešli rovnou tři Mistři republiky. Tento souboj vyhrál nakonec na vzájemné skóre Pavel Halamka. Nováčkovskou kategorii, kterou hrálo 12 hráčů, vyhrál Jaromír Pešek před Martinem Legnerem.

 

 

 

 

Výsledek turnaj poolbilliard 15.3.2015

Pořadí

Jméno

Pořadí

Jméno

1

Halamka Pavel

8

Švarc Martin

2

Jelínek Jakub

9

Javůrek Jan

3

Lomský Josef

10

Mokrousov Mykola

4

Pešek Jaromír

11

Kocour Jaroslav

5

Legner Martin

12

Russlan

6

Šveda Miky

13

Fiala Jan

7

Zeman Jan

14

Boček

   

15

Bohdan Russlan

 

Úterý  16.3.2015 – stolní tenis

V turnaji startovalo celkově 22 hráček a hráčů. Turnaj se opět hrál Švýcarským systémem, všichni hráči hráli osm zápasů. V turnaji byl favoritem číslo jedna Tomáš Dorko s početným týmem fandů. Protože si dvakrát poradil s vynikajícím Láďou Doleželem, který stále dospává exotickou dovolenou, v podstatě neměl protivníka. Na druhé místo se prodral pozdní hráč, Honza Šinákl. Překvapením bylo třetí místo Marka Šťastného, který hodně vytěžil ze zápasů se slabšími soupeři. Zároveň si poradil i s několika zkušenějšími hráči a je z toho překvapivé třetí místo. Hoby kategorii, která byla tentokráte stanovena na 11 místo, nakonec vyhrál Josef Tschunko, kterému se v turnaji opravdu nedařilo!  

 

 

Výsledek turnaj stolní tenis 16.3.2015

Pořadí

Jméno

12

Kocour Jaroslav

1

Dorko Tomáš

13

Zahradnický Radek

2

Šinákl Jan

14

Češka Petr

3

Šťastný Marek

15

Kácl Jiří

4

Doležel Láďa

16

Srb Vojtěch

5

Jursa David

17

Čekanová Jitka

6

Matas Michal

18

Halamka Pavel

7

Jung René

19

Mokrousov Mykola

8

Vašák Jaroslav

20

Nosek David

9

Fiala Honza

21

Čečil Jiří

10

Frysová Lucie

22

Dubovič Lukáš

11

Tschunko Josef

23

Zázvorka Ivo

 

Středa  17.3.2015 – Holandský Billiard

V turnaji startovalo celkově 10 hráček a hráčů. Turnaje se hrají systémem na deset kol s třiceti puky a následně s dvaceti puky skupiny a pavouk o celkového vítěze. V základní části zvítězila překvapivě Ivanka Tvrzníková, když nahrála 1.150 bodů. Druhý Honza Beneš naházel 1.149 bodů! Výhodou Ivanky bylo, že před poslední hrou netušila, že Honza Beneš zkazil poslední hru. Dalším překvapením bylo až třetí místo Zbyňka Fojtíka. V další části turnaje startovalo pět hráčů, i tento turnaj vyhrála suveréně Ivanka Tvrzníková, když s dvaceti puky zahrála dvakrát 83 bodů. Pod 60 bodů z 11 her zahrála pouze jednou. Prvenství jí patří po právu. Gratulujeme. V pavouku byl druhý Zdeněk Slezák. Největší nához v turnaji předvedl Zbyněk Fojtík a to 140 bodů.

Výsledek turnaj Holandský Billiard 17.3.2015

Pořadí

Jméno

1

Tvrzníková Ivanka

2

Beneš Jan

3

Fojtík Zbyněk

4

Rychterová Anina

5

Balaštík Pavel

6

Slezák Zdeněk

7

Beseda Daniel

8

Halamka Pavel

9

Žáčková Markéta

10

Fialová Kája


Pavel Halamka


Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.   |   Více informací   |   
Více informací   |