Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha
Honza Hamáček opět vítězí, Jarda Vašák ovládl kategorii Hoby v turnaj . . .
14.09.2014 11:01:53
Aktualizováno 21.09.2014
Honza Hamáček opět vítězí, Jarda Vašák ovládl kategorii Hoby v turnaj ve stolním tenise
Honza Hamáček opět víězí, Jarda Vašák ovládl kategorii Hoby v turnaj ve stolním tenise

Honza hamáček minulý týden prohrál ve finále turnaje se Zdenkem Tschunkem 2:3. Byla to první prohra Honzy, když se probojoval do finále harlequinského turnaje. V úterý 9.9.2014 se finále opakovalo a Honza se opět vrátil ny výsluní výsledkem 3:1. Na třetích místech skončili Ivan Courton a Láďa Doležel. Tentokrát startovalo sedmnáct hráčů a jedna hráčka Michala Bezděková. Byli rozdeleni do dvou kategorií a tentokrát hrála každá svého soutěžního pavouka. Hoby kategorii vyhrál Jarda Vašák před Honzou Fialou. Třetí skončili Tomáš Rychlík a Juraj Meško. Nejdůležitější informace je, že si všichni dosytosti zahráli, zasmáli se a jako třešnička na dortu bylo vítězství našich fotbalistů!

Celkové výsledky vlevém menu v Amatérských turnajích, dole v dokumentu.