Přijďte si zahrát!

Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha
Zdeněk Tschunko poráží "neporazitelného" Honzu Hamáčka ve finále útern . . .
04.09.2014 09:34:33
Zdeněk Tschunko poráží "neporazitelného" Honzu Hamáčka ve finále úterního turnaje ve stolním tenise
Zdeněk Tschunko poráží

Neuvěřitelné, Honza Hamáček prohrál ve finále úterního turnaje se Zdenkem Tschunkem. Honza měl zápas pod kontrolou, vedl na sety 2:1 a v setu 8:4. Za tohoto stavu Honza neprohrává. Tentokrát sérií chyb a takzvaných prasátek Zdenek výsledek setu otočil na 9:11! Ve třetím setu Zdenek od začátku vedl a vedení dokázal proměnit ve vítězství. Honza svými údery míjel stůl a Zdenek perfektním pohybem dokázal údery vracet. Krásný finálový zápas. Třetí místo obsadili Martin Kroihler a René Jung, který překvapivě porazil Láďu Doležela. Hoby kategorii vyhrál Jirka Meško, když ve finále porazil Tomáše Rychlého. Po dlouhé době si přišla zahrát Lucie Frysová, ale bohužel prohrála s Jardou Vašákem a Láďou Rosou. Poprvé na turnaji hráli dvě Miachaely Sprdlíková a Bechyňová.

Celkovou tabulku vede Láďa Doležel s obrovským náskokem. Vše se začne srovnávat, až hráči dosáhnou deseti odehraných turnajů.Celková aktuální tabulka je v levém menu v Amatérské turnaje.