Billiard klub
Harlequ'in Praha

Billiard klub a restaurace

Komplexní služby

Přijďte si zahrát!

Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha
Dnes večer turnaj nováčků a příchozích v kulečníku a výsledky Oslavnéh . . .
01.06.2014 13:29:02
Aktualizováno 01.06.2014
Dnes večer turnaj nováčků a příchozích v kulečníku a výsledky Oslavného turnaje v ping pongu!

Dnes v neděli večer se uskuteční opět nováčkovský turnaj v kulečníku určený pro všechny zájemce i z řad hostů. Začátek turnaje v 19.00 hod. Těšíme se na vás!

Oslava postupu Harlequinu Praha A do 4 ligy

Hráči Harlequinu Praha B, jmenovitě hlavně Láďa Doležel, Petr Češka, Radek Zahradnický a Jarda Vašák věnovali na oslavu 1.500,- Kč, klub Harlequin pak přidal 350,- Kč a mohlo se slavit. Pivo a limo zdarma, to bylo moto turnaje. Kategorie se rozdělili na Závodní "A", Závodní "B", Hoby "A" a Hoby "B". Zatleskat nejlepším, postupujícím do 4 ligy přišlo celkem 30 hráček a hráčů. Hrálo se na čtyřech stolech a všem děkuji za absolutní disciplínu, díky které se turnaj krásně stihl dohrát!

Závodní kategorie "A"

Po dlouhé době k nám zavítal Ruda Krajčo se svým osobitým herním projevem, který našim nejlepším hráčům nesvědčil. Ruda se nakonec ve finále střetl s Michalem Richtrem a suveréně vyhrál. Třetí skončili Tadeáš Skopal a Zdeněk Tschunko.

Závodní kategorie "B"

Favority této druhé kategorie byli Honza paroubek, Láďa Doležel, Jirka Dunder a Pepa Tschunko. Obrovským překvapením byl výkon Honzy Fialy, který postupně porazil Jardu Vašáka, Pepu Tschunka a podlehl v semifinále celkovému vítězi Láďovi Doleželovi! Ano Láďa Doležel vyhrál, když ve finále přehrál Jirku Dundera. Druhé třetí místo obsadil Pepa Tschunko.

Hoby Kategorie "A"

Jednoznačnou favoritkou byla Lucie Frysová, své mohl ukázat Jarda Houk, Tomáš Rychlík a Robert Smida. Nakonec bojovné finále plné předlouhých výměn vyhrál Robert Smida nad Lucií Frysovou. Třetí skončili překvapivě Pepa Jeřábek a Tomáš Rychlík.

Hoby kategorie "B"

Kategorii ovládla Pavlína Petržílková, když v turnaji ani jednou neprohrála. Ve finále porazila Radka Repčíka. Na třetích místech skončili Adam Melíšek a Radek Maléř.

Závěrem:

Turnaj se povedl, všichni se pobavili. Vítězové vyhráli poháry a jak se sluší a patří oslavili vše přípitkem z poháru. Nikdo by nevěřil, že se místo šampusu v poháru objevila Tullamore......

Celková výsledková tabulka turnaje:

 

  Závodní A
Pořadí Jméno
1 Krajč Rudolf
2 Richter Michal
3 Tschunko Zdeněk
4 Skopal Tadeáš
5 Zahradnický Radek
6 Courton Ivan
7 Jung René
8 Joska Tomáš
   
  Závodní B
Pořadí Jméno
1 Doležel Láďa
2 Dunder Jiří
3 Fiala Honza
4 Tschunko Josef
5 Meško Juraj
6 Češka Petr
7 Paroubek Jan
8 Rosa Vladimír
9 Vašák Jaroslav
   
  Hoby A
Pořadí Jméno
1 Smida Robert
2 Fryšová Lucie
3 Jeřábek Josef
4 Rychlík Tomáš
5 Kutička Michal
6 Houk Jaroslav
7 Halamka Pavel
   
  Hoby B
Pořadí Jméno
1 Petržílková Pavlína
2 Repčík Radek
3 Melíšek Adam
4 Maléř Radek
5 Kotrč
6 Šimůnková Jana

 


Pavel Halamka


Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.   |   Více informací   |   
Více informací   |