Billiard klub
Harlequ'in Praha

Billiard klub a restaurace

Komplexní služby

Přijďte si zahrát!

Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha
Veronika Hubrtová reprezentantka Harlequinu Praha reprezentuje ČR na M . . .
28.03.2014 11:41:28
Veronika Hubrtová reprezentantka Harlequinu Praha reprezentuje ČR na Mistrovství Evropy 2014
Veronika Hubrtová reprezentantka Harlequinu Praha reprezentuje ČR na Mistrovství Evropy 2014

Dnes odletěla Česká kulečníková reprezentace na Mistrovství Evropy 2014. Návštěvníci billiardového klubu Harlequin Praha měli možnost v minulých dnech vidět na stole číslo jedna trénovat nenápadnou dívku. Nebyl to nikdo jiný, než Veronika Hubrtová, naše nejlepší Česká hráčka všech dob. Veronika vyhrála v roce 2002 vyhrála ME juniorek v 9 ball. V roce 2010 obsadila na ME mezi ženami jedno druhé a jedno třetí místo.

V tomto roce byla nominována do reprezentace napřímo od nového vedení ČMBS sekce pool. Přejeme Veronice a nejenom Veronice hodně úspěchů na ME. Spolu sní reprezentují Českou republiku David Žalman ( MPC Pardubice ) a Jan Suchánek ( Casablanca Tábor ).

ME se odehraje ve dnech 30.3. až 9.3. na Kypru. Veronika bude hrát všechny disciplíny na ME, o jejích výsledcích vás budeme informovat.
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.   |   Více informací   |   
Více informací   |