Billiard klub
Harlequ'in Praha

Billiard klub a restaurace

Komplexní služby

Přijďte si zahrát!

Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha
Vánoční kulečníkový turnaj v kulečníkovém billiardovém klubu Harlequin . . .
31.12.2013 14:31:02
Vánoční kulečníkový turnaj v kulečníkovém billiardovém klubu Harlequin Praha
Vánoční kulečníkový turnaj v kulečníkovém billiardovém klubu Harlequin Praha

Vánoční poolbilliardový turnaj v Harlequinu Praha

Vánoční turnaje se konají v předvánoční čas snad ve všech sportech. Kulečník a kulečníkový klub Harlequin Praha v to nevyjímaje. V sobotu 21.12. přivítal kulečníkový klub Harlequin Praha 22 hráčů a hráček na svém vánočním turnaji. Hlavním partnerem tohoto turnaje se stal Hotel zámek Berchtold. Pro nejlepší hráče byly připraveny tři hlavní ceny. Ubytování na zámku a pro osm v každé kategorii pak vynikající vína a chutné salámy.

Turnaj se hrál pod názvem Dvě šance. Co to znamená Dvě šance? Je několik variant tohoto druhu turnaje. Jednou z variant je, že se hráči přihlásí do turnaje několikrát. Nejčastější varianta je dvakrát. V případě, že se pak potká hráč sám se sebou v turnaji, se samozřejmě nehraje a postupuje dál.

Druhou variantou a ta se hrála letos v Harlequinu, jsou souběžně hrané dva turnaje. Hráli se napřed skupiny a následně takzvaný jednoduchý pavouk. Tento systém se hrál v obou turnajích. Favority obou turnajů byli Pavel Balaštík, Jiří Vacek, Robin Vladyka, Mário Marič, Michal Sjatkovský a Pavel Halamka.

První šance:

Ze čtyřech skupin postupovali tři nejlepší. Nasazeni byli čtyři hráči dle známé výkonnosti. Z první skupiny nepostoupili extraligový Pavel Mašek a Russlan. Vyhrál ji Robin Vladyka. Z druhé skupiny nepostoupili extraligový Stanislav Šimek a vyhrál ji zkušený Jirka Vacek. Ve třetí skupině byl veliký boj o třetí postupové místo. Nakonec jej ve svůj prospěch rozhodl Stefan Kotsef ve vzájemném zápase s juniorem Michaelem Gulikem. Skupinu vyhrál zkušený Mário Marič. Poslední čtvrtou skupinu vyhrál Pavel Halamka. V pavouku se do semifinále probojovali Robin Vladyka a Jirka Vacek. Robin vítězí 3:0 a postupuje do finále. Do druhého finále postupuje Pavel Balaštík výhrou nad Michalem Sjatkovským 3:1. Ve finále vítězí Pavel Balaštík a získává hlavní cenu - zdarma ubytování na Hotelu zámku Berchtold, 1,5 litrovou láhev vynikajícího archivního vína a originál uherský salám.

Druhá šance

Opět čtyři skupiny. První skupinu vyhrává Pavel Balaštík, vítěz první šance. O jeho prvním místě rozhoduje vítězství nad finálovým protihráčem Robinem Vladykou. Druhou skupinu ovládl Pavel Halamka před Honzou Strádalem a Pepou Sulkem. Třetí skupinu vyhrál Michal Sjatkovský. Překvapivě postoupili Standa Šimek a Bert Ramp. Nečekaně vypadl zkušený Marič Mário. V poslední skupině kraloval Jirka Vacek, do pavouka jej doprovodili Martin Burda a Mykola Mokrousov. V pavouku postupovali favorité. V semifinále Pavel Halamka vrací porážku Michalu Sjatkovskému z prvního turnaje, první šance. V druhém semifinále poráží Jirka Vacek Pavla Balaštíka 2:1. Ve finále druhé šance vítězí Jirka Vacek nad Pavlem Halamkou.

Doplňkové soutěže:

Jednou z doplňkových soutěží bylo měření rychlosti rozstřelu. Nejprudší rozstřel měl Pavel Balaštík 35,69 km/hod. Nejpřesnější rozstřel měl Tonda Záškoda, tipoval 20 km /hod. zahrál 20,05 km / hod!!! Turnaj hráčů, kteří vypadli ze skupin vyhrál zkušený Russlan.

Turnaj byl zakončením kulečníkové sezóny v kulečníkovém, biliardovém klubu Harlequin Praha 10.

Výsledková listina Dvou šancí

Pořadí

Jméno

 

Pořadí

Jméno

1

Vladyka Robin

 

1

Halamka Pavel

2

Vladyka Robin

 

2

Vacek Jiří

3

Vacek Jiří

 

3

Balaštík Pavel

4

Sjatkovský Michal

 

4

Sjatkovský Michal

5

Strádal Jan

 

5

Vladyka Robin

6

Kotsef Stefan

 

6

Burda Martin

7

Halamka Pavel

 

7

Šimek Stanislav

8

Marič Mário

 

8

Ramp Bert

9

Sulek Josef

 

9

Beléš Pavol

10

Ramp Bert

 

10

Strádal Jan

11

Beléš Pavol

 

11

Sulek Josef

12

Mokrousov Mykola

 

12

Mokrousov Mykola

13

Šimek Stanislav

 

13

Mašek Pavel

14

Meloun Jan

 

14

Pajma Aleš

15

Russlan

 

15

Russlan

16

Gulik Michael

 

16

Záškoda Antonín

17

Burda Martin

 

17

Marič Mário

18

Pajma Aleš

 

18

Kotsef Stefan

19

Mašek Pavel

 

19

Paroubek Jan

20

Paroubek Pavel

 

20

Gulik Michael

21

Záškoda Antonín

 

21

Meloun Jan

22

Fiala Jan

 

22

Paroubek Pavel

23

Paroubek Jan

 

23

Fiala Jan

    


Pavel Halamka


Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.   |   Více informací   |   
Více informací   |