Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha
Poděbradský kulečníkový gang poprvé v Harlequinu Praha 10, čerstvé výs . . .
20.03.2013 12:18:19
Aktualizováno 20.03.2013
Poděbradský kulečníkový gang poprvé v Harlequinu Praha 10, čerstvé výsledky kulečník, ping pong.
Turnaj ping pong 19.3. v Harlequinu Praha 10, čerstvé výsledky kulečník, ping pong.

V kulečníkovém biliardovém klubu se rozjeli turnaje naplno. Kromě tradičních úterních, čtvrtečních a nedělních turnajů v biliardu, se koná i úterní turnaj v ping pongu. Rozjeli se i šipkové turnaje. Jako domácí prostředí zvolili náš kulečníkový klub Harlequin šipkové týmy Kryplosu. Nikdo asi nikdy nespočítá kolik miniturnájků se odehraje v kulečníkovém klubu Harlequin Praha. Laserová střelnice je velmi často obsazena, velmi reálný prožitek při střelbě, která je asi nejblíže střelbě skutečné. Na herní konzoli X box, která je návštěvníkům k dispozici zcela zdarma jsou nejčastější bowlingové turnaje ze kterých nebolí ruka. Spousta hostů odehraje na X boxu celou Olympiádu! Pravidelné turnaje mají i své výsledky. Ty vám dnes přinášíme v té nejčerstvější formě. Kompletní výsledkové dlouhodobé tabulky jsou na konci této stánky v přiloženém dokumentu.

Ping pongové turnaje

Od návštěvy Antonína Panenky uplynulo již 14 dnů. Turnaj 12.3. vyhrál Honza Šinákl před Tomášem Joskou. Hoby kategorii vyhrál Jarda Vašák před Radkem Zahradníkem. Včerejší turnaj vyhrál překvapivě Pavel Ptáček, když ve finále porazil Ivana Courtona. Na třetím místě skončil Láďa Doležel a Tomáš Joska. Ve finále Hoby kategorie se pořadí vyměnili Radek Zahradník a Jarda Vašák. Třetí skončil Láďa Koucký. „Vedení turnaje začalo řešit velký problém. V klubu Harlequin Praha 10 začaly docházet čaje, hráč Slapský Vlk alias Petr Mandlík řeší propad svých výsledků nadměrnou konzumací čajů během turnaje. Slabší výkonnost, páté místo v Hoby kategorii není dobrou vizitkou jeho útočné hry. Slapský vlk bude za chvilku hrozbou pouze pro kapry v Slapské přehradě, než pro hráče v Hoby kategorii. Vedení turnajů se chstá založit po závodní kategorii a Hoby kategorii, ještě kategorii Čajíčků. V té by Slapský vlk vyhrál, protože by tam byl asi sám!“ Vedení turnaje prosí Slapského Vlka: „Petře začni trénovat!“ Po odmlce zaviněnou zdravotními problémy jsme přivítali Aleše Řeháka a Ivanku Resovou. Zahráli si jen tak trochu a všichni se již těší na jejich návrat. Na útočný forhend Ivanky a propracovanou obranu Aleše! Celkově od nového roku startovalo v ping pongových turnajích 70 hráček a hráčů! Roční tabulku, kde se počítá deset nejlepších výsledků, vede Honza Šinákl před Tomášem Joskou a Pavlem Ptáčkem. Jedenáct turnajů od začátku roku odehráli Tomáš Joska a Pavel Halamka. Těm se také odečítá nejhorší dosažený výsledek.

Kulečníkové turnaje

V neděli 17.3.2013 se otevřeli dveře a do klubu vstoupili čtyři zasmušilí muži. Vojta Hraběta, Petr Klubíčko, Standa Martínek a Petr Neméš. Naposledy hráli kulečník biliard ve starém Harlequinu na Vinohradech. Jejich tváře se rozjasnili a byli to ti staří známí kluci, kteří jen trochu zestárli. Svou přítomností oživili turnaj, který byl plný smíchu a dobré nálady. Turnaj neregistrovaných vyhrál Ruslan před Standou Martínkem. Turnaj smíšený vyhrál Pavel Halamka před Jakubem Jestřábem. Včerejší úterní turnaj vyhrál Tadeáš Skopal před Jaromírem Linhou a Robinem Vladykou. Kompletní tým Harlequinu Praha C, který se probojoval letos na MR týmů! Čtvrtý skončil Jirka Vacek, ten také vede celkovou tabulku března 2013. Jirka Vacek se zasloužil o založení stránky Harlequinu Praha na facebooku, tak vás tam všechny zveme!