Billiard klub
Harlequ'in Praha

Billiard klub a restaurace

Komplexní služby

Přijďte si zahrát!

Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha
Mistrovství republiky v kulečníkovém billiardovém klubu Harlequin Prah . . .
26.02.2013 14:14:13
Aktualizováno 26.02.2013
Mistrovství republiky v kulečníkovém billiardovém klubu Harlequin Praha dvojice a smíšené dvojice
Pavel Halamka a Růženka Halamková kulečníkovém billiardovém klubu Harlequin Praha dv ojice a smíšené dvojice

O víkendu 23-24.2.2013 se konalo v kulečníkovém billiardovém klubu Harlequin MR dvojic a smíšených dvojic. Minulý rok se dvojice Pavel a Dominik Halamkovi umístili na druhém místě ve dvojicích. Ve smíšených dvojicích získala titul smíšená dvojice David Žalman z Pardubic a Veronika Hubrtová z kulečníkového billiardového klubu Harlequin Praha 10.

Dvojice

Letošní sezónu ve dvojicích reprezentovali kulečníkový billiardový klub Harlequin Praha 10 tito hráči. Nejlépe dopadl Tadeáš Skopal (kulečníkový billiardový klub Harlequin Praha) na třetím místě. Hrál ve dvojici s Robinem Vladykou (Řipská Praha). Na pátém místě skončil junior Josef Nechvíle (kulečníkový billiardový klub Harlequin Praha) ve dvojici s Kůsem (Delta Brno). Na krásném devátém místě skončila dvojice Petr Fikais a Simona Příbanová oba (kulečníkový billiardový klub Harlequin Praha). Devátý skončil i Bohdan Ivanec (kulečníkový billiardový klub Harlequin Praha) ve dvojici s Jirkou Vackem (Balabuška Praha). Na 13 místě skončila dvojice Josef Lomský a Pavel Halamka (kulečníkový billiardový klub Harlequin Praha). Neúspěchem je umístění favorizované dvojice Pavel Balaštík (kulečníkový billiardový klub Harlequin Praha) a odchovanec Harlequinu nyní BC Praha Jan Meisner. Ti skončili na 17 místě, stejně jako nováčkovská dvojice Jan Zemana a Libor Břicháček (kulečníkový billiardový klub Harlequin Praha).

Ve finále se střetne dvojice David Žalman (Pardubice) Tomáš Onderek (Ostrava Havířov). Jejich soupeři ve finále budou hráči Casablancy Tábor Petr kavan a Jan Suchánek. Zajímavostí je, že dvojice Kavan Suchánek prohrála za celou soutěž pouze jeden zápas a to s dvojicí Pavel Halamka a Josef Lomský (kulečníkový billiardový klub Harlequin Praha)!

Smíšené dvojice:

Hrálo se v neděli, startovalo 14 smíšených dvojic. Ve fále má kulečníkový klub Harlequin Praha zastoupení. Do finále se probojovala dvojice David Žalman (Pardubice) a Veronika Hubrtová (kulečníkový billiardový klub Harlequin Praha). Jejich soupeři budou Hanička Kaslová a Tomáš Čermín z Billard Centra Praha, ještě minulou sezónu hrající za kulečníkový billiardový klub Harlequin Praha. Na třetím místě, stejně jako minulý rok skončila dvojice Pavel Balaštík a Simona Příbanová (kulečníkový billiardový klub Harlequin Praha). Na pátém místě skončila dvojice Růženka Halamková a Pavel Halamka (kulečníkový billiardový klub Harlequin Praha). Na devátém místě se umístila dvojice Jirka Vacek Balabuška Praha a Mirka Hubrtová (kulečníkový billiardový klub Harlequin Praha).

Jak dopadne samotné MR a kolik získá kulečníkový billiardový klub Harlequin Praha medailí, to se dozvíme po finálovém dni, který se bude konat 27.dubna 2013 v Obchodním centru Letňany.
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.   |   Více informací   |   
Více informací   |