Billiard klub
Harlequ'in Praha

Billiard klub a restaurace

Komplexní služby

Přijďte si zahrát!

Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha
Na příští ping pongový turnaj je opět pozván Antonín Panenka, výsledky . . .
20.02.2013 14:31:46
Aktualizováno 20.02.2013
Na příští ping pongový turnaj je opět pozván Antonín Panenka, výsledky turnajů 2013
hráči turnaje 19.2.2013 kulečníkový billiardový klub Harlequin Praha 10

Vážené hráčky a vážení hráči. Zpracování roku 2013 funguje a to je hlavní. Bohužel rok 2012 se potýká v chroupání programy s velkými potížemi. Programy půjdou k "lékaři" a snad se to podaří. Nyní vám předkládám dosavadní výsledky roku 2013. Výsledky jsou připojeny v dokumentu na konci zprávy.

Ping pong

S novým rokem nám bohužel zmizel Honza Mako, jako vítěz několika turnajů. Nahradil jej nenápadně Jirka Morávek a začal pravidelně vyhrávat závodní kategorii. Nicméně dlouhodobou tabulku vede Tomáš Joska. Poslední turnaj 19.2.2013 však vyhrál právě Jirka Morávek. Bohužel ze zdravotních důvodů zmizela osa ping pongových turnajů Aleš Řehák s Ivankou Resovou. Nenápadně odplul i Petr Mandlík- Slapský vlk. Vše se snad urovná, příští týden přijde Ivan Courton a možná i Josef Tschunko. Slíbil mi opět účast i Tonda Panenka, tak si myslím, že se bude hrát hezký ping pong. Musím napsat, že osm turnajů odehrálo 58 hráček a hráčů!  

Nováčkovské poolbilliardové turnaje

Slabší účast je patrná po novém roce, kdy někteří hráči hrají pouze turnaje otevřené kategorie a získávají tak billiardové zkušenosti od závodních hráčů. Tabulku vede Josef Sulek, který je již také registrován v Harlequinu Praha 10. Od začátku roku startovalo 23 hráček a hráčů.

Otevřené poolbilliardové turnaje 

Situace v otevřených turnajích v kulečníkovém billiardovém klubu Harlequin se zlepšila. V lednu startovalo 39 hráček a hráčů. Tabulku vyhrál Bohdan Ivanec. V únoru už je počet startujících na počtu 36 hráček a hráčů. Únorovou billiardovou tabulku dosti překvapivě vede Ondřej Brčák.

 


Pavel Halamka


Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.   |   Více informací   |   
Více informací   |