Billiard klub
Harlequ'in Praha

Billiard klub a restaurace

Komplexní služby

Přijďte si zahrát!

Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha
Zpěvák Petr Vondráček hraje pravidelně ping pongové turnaje!Čerstvé vý . . .
30.01.2013 17:00:20
Zpěvák Petr Vondráček hraje pravidelně ping pongové turnaje!Čerstvé výsledky turnajů roku 2013,
První vlevo dole Kryštof Michal zpěvák Suport Lessbiens, Tejnor, Courtonová, Joska. Stojí zleva Mandlík, Štefková, Kubásek, Rosa, Resová, Morávek, Řehák, Koucký, Cekan a Švec v billiardovém klubu Harlequin Praha 10

Vážené hráčky a vážení hráči kulečníku billiardu, ping pongu v Harlequinu Praha. Musím napsat konečně! Konečně jsem znásilnil počítač a podařilo se mi zpracovat výsledky minulého roku a výsledky roku 2013. V přiloženém dokumentu jsou aktuální výsledky billiardových kulečníkových turnajů nováčků (hrají se každou neděli od 18 hod.) výsledky turnajů otevřených i pro závodní hráče (úterý, čtvrtek a neděle vždy od 19 hod.) a výsledky turnajů v ping pongu ( každé úterý od 18 hod.) Harlequin Praha s billiardem, kulečníkem a ping pongem je sportovištěm Prahy 10.

Ping pongové turnaje

Hrálo se zatím pět turnajů. Tabulku vede Tomáš Joska. Fenomén konce roku 2012, Honza Mako zmizel. Byla to škoda, hrál opravdu výborně. Druhý je Honza Šinákl, díky tomu, že hrál o turnaj méně. Na třináctém místě je Petr Vondráček herec a zpěvák. V Hoby kategorii hrál už jednou semifinále a jednou finále. Petr se do ping pongu v kulečníkovém billiardovém klubu Harlequin Praha prostě zamiloval a již si koupil novou pálku! Hodně k tomu přispělo to, že ve finále prohrál s vynikajícně hrající Ivankou Courtonovou! Přidat musí Slapský vlk Petr Mandlík. Jeho protest, že jsou všichni ti "čajíčkové" střízliví, neunesl Pavel Halamka a dal si sním panáčka. Okamžitě dostal vynadáno, že Berenzen není panák! Petr Mandlík mu dál nadával, že pije jen čajíčky!

Turnaje v ping pongu se hodnotí až po roce, během února bude pro nejlepší hráče nováčkovských turnajů připraven finálový turnaj!Včas se to dozvíte aktualitou zde!

Nováčkovské billiardové kulečníkové turnaje

V novém roce, co přešel Libor Břicháček mezi závodní hráče, se ujal vedení v tabulce roku 2013 Josef Sulek. Zatím se odehráli pouze tři turnaje. Jeden byl spojen s turnajem závodních hráčů. Druhý je Tomáš Munzar a třetí Tonda Záškoda. Turnaje nováčků se hodnotí až po roce, během února bude pro nejlepší hráče nováčkovských turnajů připraven finálový turnaj!

Otevřené billiardové turnaje i závodních hráčů

Této tabulce hráčů billiardu vévodí Bohdan Ivanec před svým trenérem Pavlem Halamkou. Celkově v deseti turnajích startovalo 39 hráček a hráčů. Schází dva výsledky, které tabulkou určitě zahýbají. V únoru proběhne finálový turnaj za celý rok 2012. Hráči budou včas informováni!

Tak to je stručné shrnutí a prosíme, aby jste přijali omluvu za pozdní zpracování! Polepšíme se!

 

2013-Výsledky-turnajů-pool-ping-pong.xls
Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.   |   Více informací   |   
Více informací   |