Billiard klub
Harlequ'in Praha

Billiard klub a restaurace

Komplexní služby

Přijďte si zahrát!

Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha
První turnaje roku 2013 - billiardová reprezentace Harlequinu nastoupí . . .
04.01.2013 12:26:15
První turnaje roku 2013 - billiardová reprezentace Harlequinu nastoupí o víkendu na MR!
Ping pong zleva Holá, Resová, Řehák, vítěz Morávek, Rosa. Dole Mandlík, Tejnor a Courtonová na prvním ping pongovém turnaji 2013 v Harlequinun Praha 10

Rok 2013 – turnaje a jejich výsledky

Rok 2013 začal úterními turnaji. První se hrál 2.1.2013. Hrál se kulečníkový turnaj v poolbilliardu a samozřejmě ping pongový. Osobně jsem byl zvědavý, kolik hráček a hráčů se dostaví. Všichni, kteří se neviděli od Silvestra si popřáli vše nejlepší a šlo se na hru.

Ping pongový turnaj

Zaprezentovalo se šest hráčů do závodní kategorie a šest do kategorie hoby. V hoby kategorii bylo znát, že se něco děje. Ivanka Courtonová uhrála na Tomáše Tejnora set! K tomu porazila i Ivanku Resovou! To co předvedla v pavouku, tomu nechtěl nikdo věřit. S Bohdankou Holou sice prohrála první kolo, ale v B straně porazila znovu Ivanku Resovou, v semifinále Bohdanu a ve finále prohrála těsně 1:2 ( 11:5, 10:12, 12:14 ) s Pavlem Halamkou. Nikdo jí nešetřil, prostě hrála výborně! Dokonce se hráči radili, jak jí porazit. Do bekendu, do bekendu, znělo klubem. Tak se hrálo Ivance do bekendu, stejně jako se hraje Slapskýmu vlkovi. Ivanka skutečně zahrála výborně, gratulujeme!

V závodní kategorii se zdálo, že je vše otevřeno. Při neúčasti Honzy Maka, Josefa a Zdenka Tschunko, Honzy Šinákla a Ivana Courtona se dalo očekávat, že se prosadí další hráči. Nicméně se objevil Jirka Morávek, postupně porazil všechny ve skupině 2:0. V pavouku nedal rovněž nikomu šanci, jen Tomáš Joska s ním uhrál jeden set. Jirka ve finále porazil i Aleše Řeháka, který se dostal daleko díky výhrám nad Slapským vlkem Petrem Mandlíkem a Láďou Rosou.

Zahráli jsme si, popovídali o Silvestru, zavzpomínali na ty, kteří se ještě léčí … a šli se léčit domů. Příští týden ahoj!

Výsledek turnaje v ping pongu:

Pořadí

Jméno

body

1

Morávek Jiří

50,9

2

Řehák Aleš

43,8

3

Rosa Vladimír

37,2

4

Joska Tomáš

37,2

5

Mandlík Petr

31,0

6

Ptáček Pavel

31,0

7

Halamka Pavel

25,5

8

Courtonová Ivana

25,5

9

Holá Bohdana

20,4

10

Brčák Ondřej

20,4

11

Tejnor Tomáš

20,4

12

Resová Ivana

20,4

 

První kulečníkový turnaj:

Někteří z těch co hrají pravidelné turnaje v úterý, čtvrtek a neděli se připravují na nadcházející MR 2013 v poolbilliardových disciplínách. Mezi hráči čtvrtečního turnaje jsme našli dva tyto hráče. Robina Vladyku a zpěváka skupiny Suport Lessbiens Kryštofa Michala. První turnaj roku 2013 vyhrál nakonec odchovanec Harlequinu Praha Jan Meisner. Nyní hraje za BC Praha. Na druhém místě skončil Jirka Vacek, který se do velkého kulečníku navrací.

Na MR v poolbilliardu, které začíná tuto sobotu 5.1.2013 budou Harlequinu Praha reprezentovat tito hráči:

Sobotní kvalifikaci odehrají Josef Lomský, Jan Zeman, Josef Nechvíle, Petr Fikais a Josef Žemlička.

V neděli si start přímo na MR bez kvalifikace vybojoval Pavel Balaštík (nastoupí z šestého místa v republice) a Pavel Halamka (nastoupí z devátého místa v republice)

Držte nám prosím palce!

Výsledky prvního turnaje v roce 2013

Pořadí

Jméno

body

1

Meisner Jan

Billard Centrum Praha

2

Vacek Jiří

Balabuška Praha

3

Michal Kryštof

Billard Centrum Praha

4

Vladyka Robin

BC Řipská Praha

5

Meško Juraj

Billard Centrum Praha

6

Brčák Ondřej

Billard Centrum Praha

 


Pavel Halamka


Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.   |   Více informací   |   
Více informací   |