Billiard klub
Harlequ'in Praha

Billiard klub a restaurace

Komplexní služby

Přijďte si zahrát!

Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha
Jak proběhl Silvestr v Harlequinu Praha, přejeme všem hodně zdraví a š . . .
02.01.2013 17:31:07
Aktualizováno 02.01.2013
Jak proběhl Silvestr v Harlequinu Praha, přejeme všem hodně zdraví a štěstí v roce 2013!
Jak proběhl Silvestr v Harlequinu Praha, přejeme všem hodně zdraví a štěstí v roce 2013!

Bylo nás pět, pak deset, dvacet tři, třicet dva a nakonec se sešlo 68 hostů. Využili kulečníkového biliardového klubu Harlequin Praha k oslavě konce roku, k oslavě Silvestra. Kuchařka Jana vykouzlila vynikající menu. První várka hostů se vrhla na kulečník a ping pong, který byl po celý Silvestrovský večer zdarma. Teda pro ty, kteří si zakoupili vstupenku. Další parta ping pongových hráčů se usídlila nečekaně u největšího stolu v restauraci. V restaurační části byly připraveny další formy zábavy zcela zdarma. Laserová střelnice, X Box a plnohodnotná diskotéka bez DJ. Ano bez DJ, DJ byli sami hosté! V kulečníkové části hrálo přes 40 hostů, kteří využili možností klubu a Silvestrovské nabídky. Hrálo se o pití, kávu, alko, nealko a i o určité sportovní výkony. Trojička Jirka, David a Ivanka hráli hru, nazvanou vítěz na stole. To znamená, že ten kdo vyhraje, hraje dál a má bod. Trojička se dohodla, že ten kdo prohraje, musí podlézt stůl v takzvané osmičce. A tak David dvakrát za všeobecného veselí podlézal stůl. Na ping pongu se skupinka Franta, Adam, Tonda, Karel, Eva, Soňa a Jana dohodla na zajímavé variantě „obíhačky“. Před každým kolem hry, kolo přípitku. Po třech čtyřech hrách už nevědli na kterém stole hrají! Několik hostů hrálo spokojeně kulečník celý večer.

Ping pongová parta hlasitě volala ano, když se spustila samoobslužná diskotéka. Vynikající ozvučení, profesionální disko osvětlení a osobní výběr písniček podpořili výbornou atmosféru, kterou tato parta dokáže vytvořit. Obě Ivanky, Jitka, Ivan, Petr, Tomáš, Aleš, Michal a další spustili zábavu na té nejvyšší úrovni. Tanec na židlích a různé soutěže jako na pionýrském táboře bavily všechny přítomné. V jednu chvíli hrálo 14 hostů taneční soutěž s židlemi! Šikovní hosté nakonec rozjeli i karaoke a tak se ostatní mohli přesvědčit, jestli umí nebo neumí. Jen autor duetu Petr Hapka, někde, kde slavil se musel držet za hlavu. Jeho duet zpívala Ivanka s Michalem a bylo co poslouchat!

Laserová střelnice a bowling na X Boxu to byla zábava pro další hosty. Jeden z nich nějak zapomněl zbrzdit své kroky při hodu imaginární bowlingovou koulí a skončil ve zdi. Během Silvestrovského veselí se v kulečníkovém biliardovém klubu Harlequin Praha všichni bavili.

Přiblížila se půlnoc, obsluha baru v podání dvou Pavlů a Ivanky připravila pro hosty přípitek. Padlo 9 lahví Demi sektu. Přišla půlnoc a diskotékového Slapského vlka museli sundávat ze stolu. Chtěl neustále tančit. Jeho kreace obdivně sledovaly přítomné ženy. To je Jackson, Michael Jackson volaly. Marně se ho snažili všichni přítomní napodobit. Půlnoc, ticho rušené petardami a cinkáním skleniček, tak se slavilo v Harlequinu Praha. Po nekonečném přiťukávání se všichni postupně přesunuli ke svým aktivitám. Dál se tančilo, dál padali bowlingové kuželky, dál v laserové střelnici umírali betonoví holuby, padaly koule do děr, míčky létaly přes síťku a hrál se fotbálek. Postupně do kulečníkového biliardového klubu Harlequin Praha přišli další hosté mířící za zábavou. David zase prohrál a asi po páté podlézal kulečníkový stůl. Petra, Robin a Vlasta s přítelem hráli dvojičky. Zkrátka v Harlequinu se každý bavil jak chtěl!

Okolo páté ranní v roce 2013 kulečníkový billiardový klub Harlequin Praha osiřel. Zbyli dva Pavlové a Ivanka. Přestože se za Silvestrovský den vystřídalo v Harlequinu přes sto hostů, rozbily se dvě skleničky.  Po odchodu hostů se uklidily stoly a ze země se sebralo šest ubrousků! Bylo uklizeno!!!

Rád bych tímto všem hostům poděkoval. Když přišla uklízečka, zmateně se rozhlížela a se slovy: „On tady nikdo asi nebyl?“ začala uklízet čistý kulečníkový a biliardový klub Harlequin Praha.

Děkuji vám všem a těším se na setkání v roce 2013!


Pavel Halamka


Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.   |   Více informací   |   
Více informací   |