Billiard klub
Harlequ'in Praha

Billiard klub a restaurace

Komplexní služby

Přijďte si zahrát!

Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha
Výsledky Vánočního turnaje, Živohošťský vlk neuspěl v boji o uherák, P . . .
29.12.2012 13:36:44
Aktualizováno 29.12.2012
Výsledky Vánočního turnaje, Živohošťský vlk neuspěl v boji o uherák, Pavel Balaštík vítězí!
Vítězové kulečníku zleva Munzar, vítěz Laserové střelnice Vladyka s velkým uherákem, Houk, Kocián, P. Urban, Lomský, sedí Lázníková a Pajma, před nimi Amálka v kulečníkovém billiardovém klubu Harlequin Praha

Vánoční sportování v Harlequinu, poolbilliard a ping-pong.

Úderem čtrnácté hodiny se rozrazili dveře v kulečníkovém klubu Harlequin Praha 10 a do dveří vstoupilo naráz přes padesát hráček a hráčů kulečníku - billiardu a ping pongu. Vánoční tři turnaje, nováčkovský billiardový, prestižní závodní billiardový turnaj a ping-pongový s minipálkami. Celkem se sešlo 45 hráček a hráčů. Vloženou disciplínou byl turnaj v laserové střelnici o skoro metrový uherák. Informační servis začneme touto soutěží.

 Turnaj v Laserové střelnici:

Živohošťský vlk Petr Mandlík si udělal na vítězný uherský salám místo v lednici. Se svými schopnostmi „armádního odstřelovače“ byl favoritem této soutěže. Také jako první se postavil k soutěži a hned nastřílel vynikajících 478 bodů. Střílelo se pět pokusů a počítal se součet tří nejlepších. Pak do vedení šel Pavel Halamka jako pořadatel, střílel pouze tři pokusy a nastřílel 490 bodů. Pavel Balaštík nastřílel 498 bodů a zálibně si prohlížel obří uherák. Laserovou pušku si vzal Michal Bárta a nastřílel vynikajících 502 bodů. V tuto chvíli se ozval pláč, to se Živohošťský vlk Petr Mandlík loučil s uherákem. V pravidlech soutěže bylo dopředu uvedeno, že si můžou střelci pokusy připlatit. Petr přistoupil ke střelnici s dvoutisícovkou a prohlášením, že prostě ten uherák chce. Za každou cenu a že si zaplatí 40 pokusů! Nastřílel dokonce 499 bodů a byl na druhém místě a tím i měl šanci získat malý uherák. Robin Vladyka nastřílel prvním pokusem vynikajících 511 bodů a v tuto chvíli se Živohošťský vlk znovu rozplakal. V jeho pláči se objevili i hlasité vzlyky! I ostatní hosté se pokoušeli vystřílet uherák a opravit si svůj výsledek. To se podařilo pouze Pavlu Balaštíkovi, který nastřílel vynikajících 508 bodů. V tuto chvíli se ozvala rána a Petr Mandlík skončil pod stolem. Než jsme jej stačili vzkřísit vyskočil sám a s výkřikem: „Tesco má ještě otevřeno“  si utíkal koupit uherák.

 Vánoční ping-pong minipálkami:

Turnaj hrálo 14 hráček a hráčů. Scházela elita, Honza Hamáček, Ivan Courton, Honza Mako, Honza Šinákl, Zdeněk a Josef Tschunko. Hra minipálkami vyrovnala hendicapy hráčů. Pavouk byl rozdělen na dvě části. Hráče hrající pouze stolní tenis a hráče hrající i turnaj v kulečníku. Favoritem, při neúčasti favoritů byli Láďa Rosa, Martin Kroihler, Petr Mandlík a Jarda Houk. Zatím co se hráči potýkali s trefením míčku, Živohošťský vlk ( Petr Mandlík ) hrál jako by měl velkou pálku a ne minipálku. Všechny soupeře porazil 3:0 a suverénně došel do finále. V semifinále porazil Martina Kroihlera ( alias Kozla ). Na konci B strany došlo k překvapení, když Láďa Rosa, vyřazený od Živohošťskýho vlka prohrál s Petrem Urbanem! Petr sice v semifinále nestačil na Jardu Houka, ale o třetí místo porazil i Kozla! Finále snů, jasným favoritem Živohošťský vlk Petr Mandlík, neprohrál ani set! Ve finále bylo všechno jinak. Jarda Houk hrál výborně, zasypal Petrův bekend neuvěřitelnými údery jaké dokáže zahrát pálka o rozměru 9 x 15 cm! Jarda Houk vyhrál 3:1 a tím si připsal i první vítězství v ping-pongovém turnaji. Ceny pro prvních osm hráčů lahve dobrého pití a vynikající salámy měli rázem své majitele. Všichni předváděli vynikající ping-pong a hlavně si zahráli ve výborné atmosféře.

Výsledky turnaje v ping pongu:

 

Pořadí

Jméno

Klub

1

Houk Jaroslav

ZZ Zbytek světa

2

Mandlík Petr

ZZ Zbytek světa

3

Urban Petr

Benátky n.J.

4

Kroiher Martin

ZZ Zbytek světa

5

Rosa Vladimír

ZZ Zbytek světa

6

Křesina Martin

ZZ Zbytek světa

7

Kubásek

ZZ Zbytek světa

8

Urban Vladimír

Benátky n.J.

9

Štefková

ZZ Zbytek světa

10

Holá Bohdana

ZZ Zbytek světa

11

Vladyka Robin

BC Řipská Praha

12

Pajma Aleš

ZZ Zbytek světa

13

Řepčík Radek

ZZ Zbytek světa

14

Mašek Pavel

Billard Centrum Praha

 

Kulečníkový turnaj pro nováčky i pokročilé 8 ball

Startovní pole čítalo 31 hráček a hráčů. Takřka rovnoměrně byli zastoupeny obě kategorie. V kategorii pokročilých hráčů startoval skoro celý poolbilliardový mistrovský tým 2012 Harlequinu Praha ve složení Pavel Balaštík, Josef Lomský a Pavel Halamka. Scházel pouze Dominik Halamka. Další výborní hráči a zároveň ihned favorité turnaje Marijo Marič, Petr a Láďa Urban, Robin Vladyka, finalista Labe Cupu Honza Strádal a hráč nečekaných výsledků Petr Fikais. Ukázal se i výborný hráč minulosti Jirka Vacek. Favorit na vítězství byl neznámý! Deset možností z šestnácti hráčů.

Pavouk byl rozdělen na nováčkovskou část a zkušené závodní hráče. V kategorii nováčků hráli hráči, kteří již delší dobu nehrají. S turnajem se nečekaně brzo rozloučil jeden z favoritů Libor Břicháček. Nevyhrál ani jeden zápas v A straně podlehl Tomáši Munzarovi a v B straně Martinovi Wu. Do čtvrtfinále celého turnaje se probojovali A stranou bez prohry Jarda Houk a Pepa Kocian. K nim se z B strany probojovali Ivanka Lázníková a Tomáš Munzar. Oba favorité Houk i Kocian nedali svým soupeřům šanci a postoupili do semifinále. Zde prodal své zkušenosti Jarda Houk a zvítězil mezi nováčky. Tím se probojoval do superfinále proti vítězi závodní kategorie.

Nasazení hráčů do pavouka se losovalo. Tak se hned v prvním kole utkali dva hráči mistrovského celku Harlequinu Praha Pavel Balaštík a Josef Lomský. Vyhrál Lomský a Balaštík byl tak nucen bojovat v B straně. Třetí člen vítězného týmu z letošního MR Harlequinu Praha Pavel Halamka prohrál s Petrem Fikaisem a v B straně s Vladimírem Urbanem. Do B strany postupně odpadávali favorité. A stranou do čtvrtfinále se probojoval Márijo Marič a Petr Urban. K nim z B strany postoupili Pavel Balaštík a Pepa Lomský. Celý turnaj výborně odehrál Petr Fikais, porazil postupně Pavla Halamku, Robina Vladyku a nestačil až na Petra Urbana a v B straně na Pavla Balaštíka. Petr byl asi největším překvapením vánočního turnaje. Oba hráči z B strany porazili své dva protihráče. Balaštík Márijo Mariče a Lomský Petra Urbana. Ve finále závodních hráčů hráli tedy letošní dva Mistři republiky v týmech Pepa Lomský a Pavel Balaštík, soupeři z prvního kola turnaje. Po boji zvítězil Pavel Balaštík.

V takzvaném superfinále mezi Jardou Houkem a Pavlem Balaštíkem o zvláštní cenu se hrálo na jeden vítězný bod. Jarda Houk dostal možnost si vybrat disciplínu a možnost rozstřelit. Vybral osmičku udělal jednu chybu a vítězem vánočního turnaje v kulečníkovém klubu Harlequin Praha 10 se stal Pavel Balaštík.

 

Výsledky turnaje v poolbilliardu 8 ball:

 

pořadí

jméno

klub

1

Balaštík Pavel

Harlequin Praha

2

Houk Jaroslav

ZZ Zbytek světa

3

Kocian Josef

ZZ Zbytek světa

4

Lomský Josef

Harlequin Praha

5

Lázníková Ivana

Harlequin Praha

6

Munzar Tomáš

ZZ Zbytek světa

7

Marič Mário

Bio Systém Plzeň

8

Urban Petr

Benátky n.J.

9

Pachner Tomáš

ZZ Zbytek světa

10

Kalina Zdeněk

ZZ Zbytek světa

11

Fikais Petr

Harlequin Praha

12

Jestřáb Jakub

Harlequin Praha

13

Halamková Růžena

Harlequin Praha

14

Pajma Aleš

ZZ Zbytek světa

15

Lukas David

Harlequin Praha

16

Sjatkovský Michal

Golden Horn Praha

17

Vacek Jiří

Balabuška Praha

18

Urban Vladimír

Benátky n.J.

19

Vladyka Robin

BC Řipská Praha

20

Šlehofr David

jednotlivec ČMBS

21

Černá Hana

ZZ Zbytek světa

22

Sulek

ZZ Zbytek světa

23

Martin

ZZ Zbytek světa

24

Foršová Kateřina

ZZ Zbytek světa

25

Beleš

Balabuška Praha

26

Halamka Pavel

Harlequin Praha

27

Mašek Pavel

Billard Centrum Praha

28

Strádal Jan

Billard Centrum Praha

29

Šestáková Petra

ZZ Zbytek světa

30

Břicháček Libor

ZZ Zbytek světa

31

Křesina Martin

ZZ Zbytek světa

 Děkujeme všem hráčům, užili si vánoční turnaj v Harlequinu, pobavili se a zasmáli se. S přáním hezkého štědrého dne se hráči rozešli domů.


Pavel Halamka


Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.   |   Více informací   |   
Více informací   |