Billiard klub
Harlequ'in Praha

Billiard klub a restaurace

Komplexní služby

Přijďte si zahrát!

Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha
Výsledky kulečníkových a ping pongových turnajů doplněny,stolní tenis . . .
31.10.2012 19:02:32
Výsledky kulečníkových a ping pongových turnajů doplněny,stolní tenis už hrálo 120 hráčů!
zleva Libor Břicháček a Láďa Janeček po billiardovém kulečníkovém turnaji v Harlequinu Praha 10

Ping pongové turnaje

Honza Mako vládne v Harlequinu Praha 10, ping pongovým turnajům. Nekompromisně vyhrává turnaj po turnaji. Zraněný Zdenek Tschunko, který jej snad jediný mohl porazit, nemůže ještě hrát. Ivan Courton se zraněnou pravačkou zatím na Honzu nestačí. Petr Mandlík, který vyhrál turnaj hoby, taky nestačí. Uvidíme jak příště, připravujeme pro Honzu překvapení. Výborně se na ping pongovém turnaji uvedl Pavel Plaček a nakonec jen těsně prohrál o postup do semifinále. Závodní část hrálo v úterý 17 hráčů! Hoby část vyhrál Tomáš Tejnor, gratulujeme! Výsledky jsou vlevo v sekci Amatérské turnaje a na konci této stránky, v přiloženém dokumentu. Honza Mako se v celkové tabulce posunul těsně za Petra Mandlíka.

Nováčkovské kulečníkové, billiardové turnaje

Honza Hanuš v celkové tabulce předhonil Ivanku Lázníkovou. I zde však začíná vládnout nový hráč, Libor Břicháček. Ten vyhrál poslední dva kulečníkové turnaje. Na posledním turnaji startovalo 17 hráček a hráčů!

Poolbilliardové turnaje úterý, čtvrtek, neděle

Opět, stejně jako v minulých měsících, vyhrál v říjnu Pavel Balaštík před Robinem Vladykou a Tomášem Joskou. V této sérii turnajů, je nejmenší účast hráčů, ale zase nahrazena kvalitou!

  

Výsledky-turnajů-pool-ping-pong.xls


Pavel Halamka


Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.   |   Více informací   |   
Více informací   |