Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha
69 hráč ČR, Jaromír Zlámal vítězí v ping pongu! Hoby kategorii ovládla . . .
22.08.2012 19:33:36
Aktualizováno 23.08.2012
69 hráč ČR, Jaromír Zlámal vítězí v ping pongu! Hoby kategorii ovládla Bohdana Holá!
Zleva J. Tschunko, Courton, Šinákl, Z. Tschunko, Řezáč, Resová, Havlena, dole Zlámal, Mrázek a Holá kulečník billiard stolni tenis ping pong sportoviště Praha 10 Harlequin Praha bowling šipky fotbálek laserová střelnice exhibice pole dance tanec tenis

Úterní turnaj v kulečníkovém biliardovém klubu Harlequin Praha 10, přilákal tentokrát 17 hráček a hráčů. Zajímavostí bylo, že v kategorii závodních hráčů, startovalo 9 hráčů a v kategorii hoby, pouze osm hráčů. Hoby kategorii ovládla, bez jediné prohry, vynikající Bohdana Holá, která prohrála pouze dva sety. Ve finále s úsměvem, smetla Pavla Halamku 2:0 a šla si ještě na hodinku zahrát!  Třetí skončil Aleš Řezáč, když porazil Tomáše Tejnora. Tomáš Tejnor a Ivanka Courtonová, mají na turnajích v ping pongu, trochu smůly. Každý turnaj se potkají v pavouku, většino ve vyřazovací fázi. Boíhužel, jeden musí z kola ven! Tentokrát ale Ivanku Courtonovou, vyřadila Ivanka Resová, což bylo malé překvapení. Vůbec, děvčata v Harlequinu Praha 10, válí!

Kategorii závodních hráčů obohatil svou hrou Jaromír Zlámal, extraligový hráč Ústí nad Labem. Neprohrál za celý den ani jeden set a turnaj jednoznačně vyhrál. Jeho úvodní zápas skupiny s Zdeňkem Tschunkem, byl nádhernou ukázkou vynikajícího stolního tenisu. Míček mnohdy nevěděl, co se sním děje. Všichni, kdo známe vynikající hru Zdeňka Tschunka, jsme viděli, že si s některými údery Jaromíra, nevěděl rady. V turnaji se opět objevil vynikající Tadeáš Skopal, mimochodem, vynikající poolbilliardový hráč.  Skrečí spadl do B strany, kde sice porazil Honzu Havlenu, ale prohrál s Honzou Mrázkem. Honza vůbec překvapil, hrál výborně, halasně doprovázel, každý bod a nečekaně porazil Tadeáše. Postoupil do semifinále k Jaromírovi Zlámalovi. Zde přeci jenom nestačil. Vynikajícím výsledkem se blýskl Josef Tschunko. Velkou motivaci získal, když na bratra Zdenka uhrál ve skupině set. Jak sám podotkl, je to asi první set za 30 let! Nečekaně v B straně pavouka, porazil i Ivana Courtona a hrál opět se Zdenkem. Zde nestačil… V zápase o třetí místo podlehl Honzovi Mrázkovi a skončil na čtvrtém místě. Ve finále, opět ve skvělém zápase na tři vítězné body, vyhrál Jaromír Zlámal nad Zdenkem Tschunkem 3:0.

Pokračoval turnaj ping pongových hráčů v kulečníku billiardu.  Průběžné výsledky jsou pod výsledky z ping pongového turnaje. Hráči hrají každý s každým, dlouhodobě. Všichni nemají stejný počet zápasů, tabulka se srovná až po několika turnajích.