Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha
Na úterním turnaji v ping pongu, 28 hráčů!Na příštím turnaji 69 hráč Č . . .
19.08.2012 09:43:09
Aktualizováno 19.08.2012
Na úterním turnaji v ping pongu, 28 hráčů!Na příštím turnaji 69 hráč ČR žebříčku, Jaromír Zlámal
Zleva stojí Kováč, Courton, Tschunko, Řehák, Zaoral, Courtonová, Švec, sedí Benák, Baierl a Veselý. kulečník billiard stolni tenis ping pong sportoviště Praha 10 Harlequin Praha bowling šipky fotbálek laserová střelnice exhibice pole dance tanec tenis

V úterý se hrály v kulečník billiard klubu Harlequin tradičně dva turnaje. Kulečníkový, ten hrálo v poolbilliardu 15 hráčů a turnaj v ping pongu-stolním tenisu. Ten hrálo rekordních 28 hráček a hráčů! Na ping pongovém turnaji jsme přivítali celkově devět nových tváří. Ping pong na Praze 10, nové sportoviště táhne.

Ve stolním tenisu, ping pongu byli hráči rozděleni do čtyřech skupin. Turnaj rozehrály dvě skupiny, pro hráče, kteří nehráli, byl připraven zdarma turnaj v biliardu – kulečník s dírami. K překvapení všech někteří hráči hráli vynikající kulečník. Někteří se nechtěli přizpůsobit správným kulečníkovým pravidlům. Ale na to jsme při pořádání těchto kulečníkových biliardových turnajů, zvyklí. Nejprve k ping pongu stolnímu tenisu. Jedna ping – pongová skupina byla složená ze závodních hráčů, jedna pouze z dívek a žen. Dvě další tvořili hráči z kategorie hoby, příchozích. ženská skupina a skupina hoby, byli následně spojeny do jednoho pavouka hoby. Tento turnaj v hoby, vyhrál nováček, těchto turnajů, Jakub Baierl, když ve finále přehrál, dalšího nováčka, Radka Zaorala. V semifinále skončili, další dva nováčci, Jirka Pavlů a Jan Havlena. Nejdále z hráček se dostala Martina Liebová, která skončila až v čtvrtfinále, když vyřadila i vynikajícně hrající Slávku Havlenovou. Výborně zahrála i Michaela Madová, která porazila Michala Veselého, ale musela turnaj z časových důvodů vzdát. Smůlu měla Ivana Courtonová, která narazila v pavouku na Martina Jebavého, který nakonec skončil až v čtvrtfinále. Martin prohrál s finalistou Zaorálkem. V kategorii závodních hráčů nakonec hrálo sedm hráčů. Tak jak všichni očekávali, nekompromisně zvítězil Zdeněk Tschunko. Ve finále porazil Ivana Courtona. Třetí skončil Honza Šinákl, když porazil zhrzeného Petra Mandlíka. Ten opět nic nevyhrál!

Ivan zařídil na příští ping pong turnaj 21.8. vynikajícího ČR hráče, Jaromíra Zlámala. Jaromír hraje nejvyšší českou soutěž, extraligu. Hraje za tým Ustí nad Labem a v celostátním žebříčku mu patří 69 místo! Bude velmi zajímavé, sledovat zápas Zdenka Tschunka s tímto hráčem. Tímto všechny zveme na úterý 21.8.2012!

V rámci turnaje se odehrál biliardový turnaj. Jeho výsledky přineseme v další aktualitě.

Výsledková tabulka turnaje:

(vysvětlení-hráči v kategorii závodních hráčů, jsou uvedeni na začátku výsledkového servisu, od sedmého místa jsou uvedeni hráči z hoby pavouka.)

Víte že:

Stolní tenis – ping pong se hraje na celém světě. Je to zábava, kterou vyzkoušel snad každý smrtelník. Ve svém okolí, neznám člověka, který by si nezahrál nikdy stolní tenis – ping pong. Stoly na stolní tenis – ping pong jsou snad na všech chatách, chalupách. Stoly na stolní tenis – ping pong najdeme i ve sklepích paneláků, v prádelnách. Skoro na všech sídlištích je na dveřích, někde ve sklepě nápis: stolní tenis – ping pong. Stoly na stolní tenis – ping pong najdeme v bowlingových hernách, v sokolovnách, v kulturních domech. Stoly na stolní tenis – ping pong najdeme ve školách, v různých domech mládeže a na všech možných sportovištích. Stoly na stolní tenis – ping pong nově najdeme i u nás, v kulečníkovém – biliardovém klubu Harlequin Praha 10. Stoly na stolní tenis – ping pong, nejsou v nejbližších kulečníkových - biliardových klubech, Balabuška Praha a Řipská Praha. Bohužel zde na stolní tenis – ping pong nemají místo. Usilujeme o to, aby kulečníkový klub Harlequin Praha 10, se stal místem, sportovištěm, které bude vyhledávané pro zábavu všech vrstev obyvatel, nejenom Prahy 10. V tuto dobu jsme kontaktovali vedení projektu Praha sportovní. Tento projekt, Praha sportovní se snaží dostat děti od počítačů, k pravidelnému sportování. Je jedno co dítě bude dělat za sport. Naším cílem v projektu Praha sportovní, je pozvat mládež ke kulečníku, protože naším krédem je, že všechny děti nemohou hrát fotbal, hokej a tenis. V projektu Praha sportovní lze si vyzkoušet i závodní kulečník, který se může stát pravidelnou náplní volného času spousty kluků a dívek. Kulečník – billiard je sportem, který můžete provozovat v Harlequinu Praha 10, celý rok. A máte-li zájem vstoupit mezi kulečníkové zájemce, stačí v našem billiard centru Harlequin Praha 10, se poptat na baru. Není nic jednoduššího, vyzkoušet si závodní kulečník. U kulečníku biliardu, je jedno kolik vám je, začít můžete vždy, když se rozhodnete! Kulečníkový biliardový klub Harlequin Praha 10 pro zájemce připravuje další druh nového turnaje a to v střelbě na laserové střelnici. Budete včas informováni!