Billiard klub
Harlequ'in Praha

Billiard klub a restaurace

Komplexní služby

Přijďte si zahrát!

Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha
Nedělní nováčkovský turnaj ovládly ženy, Lázníková, Hubrtová a Forštov . . .
07.08.2012 14:37:52
Nedělní nováčkovský turnaj ovládly ženy, Lázníková, Hubrtová a Forštová!
Zleva Záškoda, Hubrtová, Lázníková a Vích-kulečník, billiard, ping pong Praha 10, Harlequin Praha

Zdánlivě mužský sport, za který je považován kulečník, neboli billiard, ovládli v nováčkovské kategorii tři ženy! Ivanka Lázníková, po skupinách nasazena, jako poslední, prošla pavoukem, jako nůž máslem a turnaj vyhrála. Ve finále porazila i Mirku Hubrtovou a v kamrádcké atmosféře jí ukázala, jak se to hraje. Třetí skončila Kateřina Forštová, která v zápase o třetí místo, porazila nejpomalejšího hráče turnaje, Jirku Vícha. Všechny tři dívky ukázali všem, co je v ních ukryto. Ivanka, Mirka a Kateřina, skutečně ovládli kulečníkový Harlequin. Kluci, jako Tonda Záškoda a Jirka Vích, se jenom koukali!

Hrál se i otevřený turnaj zkušených hráčů. Startovala i Veronika Hubrtová, naše jediná mistryně Evropy! Skupinu zahrála výborně, vyhrála, ale v semifinále podlehla výborně hrajícímu Honzovi Strádalovi. Turnaj nakonec vyhrál Pavel Halamka.

Výsledková listina nováčků:

 

Pořadí Jméno Klub body
1 Lázníková Ivana Harlequin Praha 7,8
2 Hubrtová Mirka ZZ Zbytek světa 6,7
3 Foršová Kateřina ZZ Zbytek světa 5,7
4 Vich Jiří ZZ Zbytek světa 5,7
5 Janeček Vladimír ZZ Zbytek světa 4,8
6 Záškoda Antonín ZZ Zbytek světa 4,8
7 Pilařová Veronika ZZ Zbytek světa 3,9
8 Marek ZZ Zbytek světa 3,9

Celková tabulka nováčků, je ve výsledkové části, pod názvem Amatérské turnaje.

Víte že:

Na Olympiádě máme plno medailí? Že naši reprezentanti dostanou za zlatou Olympijskou medajli 1,5 milionu korun? To však nedostanou na Maltě, kde jsou prý nejlínější lidi. Asi ti, co to hodnotili, nebyli v ČR. Asi se tam odstěhuji. Víte že v Praze, jsou nedaleko sebe tři velké kulečníkové kluby? Billiard club Harlequin, znáte. Na Praze 4 v Michelské je Balabuška Praha s 14 kulečníkovými stoly. Balabuška je vzdálena vzdušnou čarou cca 2,5 km. Balabuška Praha je klub, který vznikl v roce 1997. Billiardovou Balabušku Praha založili Honza Kučera a Richard Lottring. V Balabušce Praha se hraje nejvyšší kulečníková soutěž, extraliga jednotlivců a odehrává se tam několik turnajů MR ČR. Kupodivu blíž jak Balabuška Praha je Řipská Praha. Tento billiard club Řipská Praha je vzdálen od billiardového Harlequinu, vzdušnou čarou 1,5 km. Billiard club Řipská Praha je první velký billiard club v Praze. Vznikl v roce 1993 v prostorách bývalého kina Slávie. Řipská Praha byla vytvořena hlavně jako karambolový klub. V řipské Praha nakonec změnili poměr kulečníkových stolů a dnes je tam celkově 13 poolbiliardů, 4 karamboly a jeden snookerový stůl. Billiard club Řipská Praha je zde 19 let a po zavření starého kulečníkového klubu Harlequin, na Vinohradech, sem přešla většina hostů. V kulečníkovém klubu Řipská Praha je výborná koncentrace vlhkosti a díky tomu, jsou tam plátna velmi rychlá. V klubu Řipská se hrají i soutěže ČMBS. Díky kulečníkovým klubům Harlequin Praha, Balabuška Praha a Řipská Praha, je v rozmezí 5 kilometrů, umístěno 31 závodních poolbilliardových stolů, ve vynikající kvalitě.   

 


Pavel Halamka


Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.   |   Více informací   |   
Více informací   |