Billiard klub
Harlequ'in Praha

Billiard klub a restaurace

Komplexní služby

Přijďte si zahrát!

Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha
Bohdan Ivanec v reprezentaci a v neděli opět nováčkovský turnaj v kule . . .
28.07.2012 12:44:22
Aktualizováno 30.07.2012
Bohdan Ivanec v reprezentaci a v neděli opět nováčkovský turnaj v kulečníku
Bohdan Ivanec

Bohdan Ivanec z Harlequinu Praha letos získal v kulečníku - poolbilliardu pět titulů mistra republiky v letošním roce. Byl nominován na letošní ME kadetů, hráčů do 16 let. ME se hraje v německu v Brandenburgu. Spolu sním reprezentuje Josef Nechvíle, momentálně ještě hrající za BC Litomyšl, ale během přestupního termínu, posílí přestupem náš kulečníkový klub Harlequin Praha 10.

Bohdan startuje ve třech disciplínách, v 8 a 9 ball a v 14.1 nekonečné. V nekonečné již oba své zápasy prohrál. Osmička a devítka jsou jeho disciplíny, budeme mu držet palce.

Víte že...

Olympijské holínky a deštníky, vzbudili ve světě největší ohlas, ze všech reprezentací. Olympiáda je velkou výstavní plochou, která přinesla návrhářkám olympijských holinek a deštníků obrovskou popularitu. Dalším prvkem českého olympijského oblečení, který vzbudil stejnou pozornost jako olympijské holínky a deštníky, jsou znaky z takzvaného Svárovského skla. Když jsou naši sportovci někde nasvíceni, okamžitě s vše začne krásně a nápaditě blyštět. Olympijské holínky a deštníky lze koupit i v některých vybraných obchodech. Holínky stojí od 800,- Kč do 2.500,- Kč, deštníky pak okolo 500,- Kč. Doporučujeme olympijské holínky a deštníky si koupit až po olympiádě, to budou levnější. Na olympiádu se prý chystal i David Ráth. Olympijské holínky a deštník měl prý dokonce doma, připravené v předsíni. David Rath je jak je známo, ve vazbě a je v podezdření z rozsáhlé korupce. Policie v případě Davida Ratha šetří, kde se olympijské holínky a deštník v domě vzali. Jestli olympijské holínky nebyli součástí nějakého úplatku.

Ve fotbalové Gambrinus lize se v prvním kole objevilo spousta diváků, kteří na sobě měli moderní olympijské holínky.

Billiard, neboli kulečník bojuje o své uvedení na olympiádu. Billiard je součástí olympijských sportů, máme své zastoupení v Olympijském výboru. Jen čekáme na den, kdy bude Billiard - kulečník uveden alespoň jako ukázkový sport na olympiádě. Bohužel, kulečníková reprezentace si tak nenazuje olympijské holínky a do deště neroztáhne olympijské deštníky v letošním Londýně.


Pavel Halamka


Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.   |   Více informací   |   
Více informací   |