Billiard klub
Harlequ'in Praha

Billiard klub a restaurace

Komplexní služby

Přijďte si zahrát!

Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha
Harlequin Praha vás zve na pravidelné ping pongové turnaje, každé úter . . .
30.04.2012 08:33:05
Aktualizováno 30.04.2012
Harlequin Praha vás zve na pravidelné ping pongové turnaje, každé úterý, začínáme 8.5.2012

Protože jsme zjistili, že ping pong hraje spousta hostů, připravili jsme pro vás pravidelné ping pongové turnaje. Počínaje úterým 8.5. od 19.00 hod. vypukne půlroční série, kde si zahrajete se spoustou hráčů, se kterými buď prohrajete, nebo zvítězíte.

Každé úterý od 19.00 hod. První turnaj 8.5.2012

Stoly pro soutěžící otevřeny zdarma od 18.30 hod.

Startovné 100,- Kč

(V ceně startovného je hodina hry zdarma, formou voucheru, možnost vybrat si hodinu hry kdykoli. Může být využito i na kulečník!)

Systém skupiny každý s každým s následným K.O.

Vítěz obdrží pohár.

Každý půlrok vyhodnocení žebříčku, turnaj pro 16 nejlepších hráčů o zajímavé ceny

 

Těšíme se na vás!

Billiard, neboli česky kulečník, se v naší republice hraje od roku 1995. Kulečníkový klub Harlequin Praha vznikl v roce 1997, za tu dobu získali jeho hráči nepřeberné množství titulů mistrů republiky a jeho hráči přivezli i medaile z billiardového ME. V Harlequinu je umísteno 16 kulečníků, billiardů. Okolo kulečníků-billiardů je velké množství místa, aby spokojeně mohlo hrát 6 - 8 hráčů a při tom nepřekáželi ostatním hostům. Přijďte si k nám, zahrát kvalitní billiard-kulečník.


Pavel Halamka


Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.   |   Více informací   |   
Více informací   |