Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha
Ve třetím turnaji v ping pongu rekord, 30 hráček a hráčů!! Vítězí Honz . . .
22.01.2016 12:27:12
Aktualizováno 22.01.2016
Ve třetím turnaji v ping pongu rekord, 30 hráček a hráčů!! Vítězí Honza Hamáček!

Třetí turnaj roku 2016 ve stolním tenise, přinesl rekord v počtu startujících. Celkově startovalo 30 hráček a hráčů. Velký počet hráčů přinesl změnu v systému turnaje. Hráli se pouze dva sety a o konečném umístění mnohde rozhodovalo nasazení do turnaje. Pouze Honza Hamáček přišel o jeden set. Hrálo se celkem 7 zápasů. Hrál i překvapivý vítěz minulého turnaje, Ondra Maleček, na toho však zbylo pouze třetí místo. Druhý skončil Ruda Krajč. Hobby kategorii vyhrál nově příchozí hráč, Honza Saidl. Celkovou tabulku vede René Jung před Rudou Krajčem a Honzou Šináklem. Hobby kategorii vyhrál nově příchozí hráč, Honza Saidl. Celkově od začátku roku hrálo turnaje již 41 hráček a hráčů. Celková tabulka jara 2016 vlevém menu, "turnaje stolní tenis".