Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha
Souhrnné výsledky turnajů Leonard Hejný třetí místo v Nováčkách v klub . . .
17.04.2015 14:37:09
Aktualizováno 29.04.2015
Souhrnné výsledky turnajů Leonard Hejný třetí místo v Nováčkách v klubu Harlequin

Po čtrnácti dnech přinášíme souhrn výsledků Harlequinských turnajů, do kterých se může zapojit každý návštěvník, host. Turnaje jsou amatérské a hlavně rozdělené do výkonnostních kategorií.

Celkové výsledky jsou v levém menu, u jednotlivých turnajů.

Neděle 5.4.2015 – poolbilliard

V turnaji startovalo dvacet jedna hráčů. Favoritem závodní kategorie byl Robin Vladyka. V závodní kategorii startovalo pět borců a hrálo se systémem každý s každým. Bez porážky nakonec skončil Honza Strádal a po zásluze vyhrál. Druhé místo patřilo Robinu Vladykovi. Nováčkovskou kategorii vyhrál Radek Vraný, když ve finále přehrál Lukáše Brodského. Překvapením bylo třetí místo Leonarda Hejného, našeho barmana. Kromě jiného poraztil překvapivě Honzu Javůrka 2:1 a prohrál až s pozdějším vítězem, Radkem Vraným. Poražený finalista, Lukáš Brodský je již podruhé druhý. Kdy prolomí smůlu druhých míst? Třeba příští neděli! Gratulujeme!

Neděle 12 .4.2015 – poolbilliard

V turnaji startovalo čtrnáct hráčů. Favoritem závodní kategorie byl Pavel Balaštík. Nicméně ve skupině podlehl vítězi turnaje, Jakubovi Jelínkovi. Jakub se vrací do závodního kulečníku a bude určitě velkou posilou. Třetí skončil Josef Vondráček. Nováčkovskou kategorii vyhrál potřetí Martin Švarc a prodal tak své dvacetileté zkušenosti. Ve finále hrál se stále se lepšícím Jardou Vraným. Turnaj se hrál v době Mistrovství republiky seniorů, vítězové pak sledovali finále MR. Vítězům gratulujeme!

Úterý  7.4.2015 – stolní tenis

V turnaji startovalo osmnáct hráček a hráčů. Přivítali jsme i dva nejlepší hráče Harlequinských turnajů, Honzu Hamáčka a Zdenka Tschunko. Protože přišli ze zápasu pozdě, byli do Švýcarského systému turnaje nasazeni až v druhém zápase. Hrálo se opět osm zápasů. Dlouho a nekompromisně vedl turnaj Láďa Doležel. Odolal Renému Jungovi a Hozovi Fialovi, který přišel do bojů s novými teniskami a raketou. Nakonec Láďa prohrál až s Honzou Hamáčkem, který se k němu probojoval z hloubi pole. Protože spolu hráli dvakrát a dvakrát vyhrál Honza, v konečné tabulce Láďu v tabulce přeskočil. Nutno podotknout, že Láďa hrál výborně a Honzovi takzvaně sebral set! Zdeněk Tschunko prohrál pouze s Honzou Hamáčkem, ale Švýcarský systém jej se cházejícími dvěma výhrami nepustil do čela tabulky a tak na Zdenka „zbylo“ pouze čtvrté místo. Smolařem turnajů je Jirka Kácl, již čtvrtý turnaj v sedmém kole je na zisku poháru za Hobby kategorii a vždy mu tento post utekl. Nejhorší je, že systém je nevypočitatelný a tak není do posledního zápasu jisté umístění. Když hráč vše vyhraje, tak je první, to je jediná jistota. Pohár za Hobby kategorii nakonec vybojoval třináctým místem nováček turnaje Honza Kotěra. Gratulujeme!

Úterý  14 .4.2015 – stolní tenis

V turnaji startovalo opět osmnáct hráčů. Tentokrát při pohledu na startovní listinu, bylo jasné, že turnaj bude velmi vyrovnaný.  Favorité Doležel, Šinákl, Jung a Zahradnický. Nakonec tak favorité i zahráli.  Láďa Doležel a Honza Šinákl, který přišel dokonce včas, se navzájem porazili. To byli jejich jediné porážky během turnaje. Honza Šinákl, ale prohrál čtyři sety a Láďa jenom tři. To rozhodlo o jejich konečném umístění.  Třetí místo díky jedenácti vyhraným setům získal René Jung. Uprostřed turnaje odstoupil Petr Hrách a Pavel Halamka ( aby hrál sudý počet hráčů ). Největší bitva byla o vítěze Hobby kategorie. Výhodou je, že do posledního kola není jasné, kdo tuto trofej vyhraje. V šestém kole byl na třináctém místě, které bylo určené výherci této ceny, Jirka Kácl. Ten je běžně na tomto místě v sedmém kole. Jeden zápas vyhrál, jeden prohrál a když se zmáčklo tlačítko pro výpočet výsledku byl třináctý. Tak asi na popáté to vyšlo! Gratulujeme Láďovi a Jirkovy!

Středa  9.4.2015 – Holandský Billiard

V turnaji startovalo celkově šest hráček a hráčů. V kvalifikační části hrané systémem na deset kol s třiceti puky vyhrál Honza Beneš s vynikajícím náhozem 1202 bodů. Díky vyrovnaným výkonům a celkově sedmi náhozům přes 120 bodů, dosáhl vynikajícího průměru přes 120 bodů. Nejhorším výsledkem byl nához 104 bodů. Druhé místo obsadila domácí Ivanka Tvrzníková s náhozem 1155 bodů. Celkově zahrála čtyřikrát přes 120 bodů. Její nejhorší výkon byl rovněž 104 bodů. O tři body přehodila favorita turnaje Zbyňka Fojtíka. Ten se postaral o nejvyšší nához turnaje a to 131 bodů v prvním kole. Zahrál sice šestkrát přes 120 bodů, ale zároveň i dvakrát pod 10 bodů. Tím přišel o druhé místo. Do pavoukové části, hranné s dvaceti puky šli pouze tři hráči a tak to nahradili ještě jedním soutěžním kolem s 30 puky. To vyhrála Ivanka Tvrzníková s náhozem 1141 bodů. Gratulujeme!