Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha Harlequin Praha
Výsledky turnajů pool , stolní tenis a Holandský billiard v kulečníkov . . .
29.03.2015 16:21:15
Aktualizováno 29.03.2015
Výsledky turnajů pool , stolní tenis a Holandský billiard v kulečníkovém klubu Harlequin

Opět po týdnu přinášíme souhrn výsledků Harlequinských turnajů, do kterých se může zapojit každý návštěvník, host. Turnaje jsou amatérské a hlavně rozdělené do výkonnostních kategorií.

Celkové výsledky jsou v levém menu, u jednotlivých turnajů.

Neděle 22.3.2015 – poolbilliard

V turnaji startovalo celkově dvacetčtyři hráčů. V závodní kategorii jedenáct hráčů v „Nováčkovské „ třináct hráčů. V závodní kategorii se hrál pavouk DBKO na čtyři vítězné body. Nakonec se ve finále utkal navrátilec ke kulečníku, Jarda Tichý proti Robinu Vladykovi. Jarda roli favorita potvrdil a zvítězil 4:2. Na třetím místě skončili Martin Burda a Pavel Halamka. Nováčkovskou kategorii vyhrál Josef Vondráček před Lukášem Brodským a Martinem Švarcem. Gratulujeme!

Úterý  24.3.2015 – stolní tenis

V turnaji startovalo celkově 18 hráčů. Opět všichni hráči hráli osm zápasů. V turnaji byl favoritem číslo jedna Zdeněk Tschunko. Od začátku, stejně jako minulý týden Tomáš Dorko, i Josef vévodil všem zápasům.  Nakonec jediný kdo mu dokázal vzít jeden set, byl Láďa Doležel. Hráči na druhém až šestém místě měli shodně 5 výher. O pořadí rozhodovali vyhrané sety, pak prohrané a nakonec nasazení do turnaje. Zde bude od příštího turnaje změna, hráči budou nasazeni na zkoušku, podle času příchodu. Hobby kategorii nakonec vyhrál navrátilec ke po zdravotních problémech, Juraj Meško. O jeho umístění rozhodl poslední zápas takzvaných třetích osob, Jirky Kácla a Davida Noska. David Nosek nakonec vyhrál a posunul tak Juraje na vítězství v Hobby kategorii.

Středa  25.3.2015 – Holandský Billiard

V turnaji startovalo celkově 10 hráček a hráčů. V kvalifikační části hrané systémem na deset kol s třiceti puky vyhrál Honza Beneš s náhozem 1168 bodů a nejvyšším výsledkem turnajů v Harlequinu a to 144 bodů. Napůlu v díře mu zůstal jeden puk! Gratulujeme, překonal tak rekord Zbyňka Fojtíka 143 bodů. Druhé místo obsadila Ivanka Tvrzníková, rovněž se svým rekordním soutěžním výsledkem 139 bodů. Průměr turnaje byl 100,5 bodu. Následného pavouka, který se bude hrát na květnovém MS vyhrála Ivanka Tvrzníková před výborně hrající Eliškou Luhanovou. Pro Elišku, jako nováčka to bylo vynikající umístění. Bohužel nehrál Honza Beneš. Gratulujeme!